Karma mokra dla kota
Do koszyka

ANIMONDA vom Feinsten Castrated Cats z Indykiem i Pstrągiem tacka 100g

ID produktu: 1176742
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Rodzaj:
  • Pozostałe, Z indykiem, Z łososiem
  • Pozostałe, Z indykiem
  • Pozostałe, Z indykiem, Z rybą
  • Z indykiem, Z serem
  • Z indykiem, Z warzywami
  • Z indykiem
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Wyłącznie ze specjalnie selekcjonowanych rodzajów mięsa. Karma występująca w ogromnym wyborze smaków, pozwoli Ci stale wprowadzać owe pozycje do menu Twojego kota.
Bez dodatku soi, sztucznych barwników i konserwantów

 

Zdjęcie poglądowe.

 

Skład:
44% indyk, rosół, pstrąg 7,5 %, łosoś 7,5 %, węglan wapnia, chlorek sodu

Specyfikacja

Wiek
Koty dorosłe (1+)
Rasa
Wszystkie
Rodzaj
Pozostałe
Z indykiem
Z rybą
Masa netto [g]
100
Dodatkowe właściwości
Bez konserwantów
Dla kotów wysterylizowanych
Dostarczenie witamin i składników odżywczych
Najwyższa smakowitość
Odżywiające sierść
Wspiera zdrowie układu trawiennego
Wspomaganie systemu odpornościowego

Opinie (2)

(2)
5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Jeż szczęśliwyu - to daję pozywyną opinię. Produkt w porządku
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza EM120W, Intenso 4381142, InLine Kabel USB 2.0 A-B 2m - pozłacane styki - czarny (34518S), LogiLink Podkładka pod klawiaturę żelowa, czarna (ID0044), Avinity MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 1.5, Szary (001270440000), NoName Uniwersalne, Titan PWM - 33092J TFD-9525H12ZP/KU(RB), Lindy Patchcord światłowodowy LC/ST OM2, 2m, 50/125Ám, Multimode (46491), Patriot Gauntlet 4 (PCGT425S), CHABA SMYCZ TRENING.TAŚMA 5m CZARNA, Kyocera ECOSYS P5021CDN (1102RF3NL0), Lindy RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Szary 3m (45584), PINOKIO DOMEK DLA CHOMIKA MAŁY PINO-08, Diversa Wkład gąbkowy do filtra Claro 600 (49122), Alphacool rezerwuar Eisbecher Lite 150mm Plexi (15197), Avacom do Sony Vaio VPC-SB/SD/SE series, VGP-BPS24, Li-Pol, 11.1V, 4200mAh, 47Wh (NOSO-24BN-51P), Philips Master TL-D 90 DeLuxe liniowa T8 G13 36W 2800lm 5300K (8711500888600), Hofi Glass szkło hartowane PRO+ dla Galaxy S6, Wozinsky szkło hartowane 9H PRO+ do iPhone 8 Plus / 7 Plus