Szelki dla psa
Do koszyka

Ami Play Szelki regulowane Joy L 40-75 [c, d] x 2cm Płomienie

20
ID produktu: 1093134
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Obwód klatki piersiowej [cm]:: 40-75
  • Obwód szyi [cm]:: 40-75
  • Rodzaj: Taśmowe
  • Rozmiar: L
  • Szerokość [mm]: 20
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Ami Play Szelki regulowane Joy L 40-75 [c, d] x 2cm Płomienie

Wyroby z serii Joy różnią się od produktów Basic naszyciem na taśmę polipropylenową dodatkowej taśmy ozdobnej. Zastosowanie taśm ozdobnych w aż 14 różnych kolorach i wzorach, pozwala dobrać akcesoria nie tylko do maści psa, ale i do jego charakteru. Taśmy Joy łączą w sobie dużą wytrzymałość mechaniczną taśmy nośnej z atrakcyjnym wzornictwem. Taśma przetestowana została również pod kątem nie powodowania odparzeń u psa nawet przy długim kontakcie z jego skórą. Wyroby serii Joy skierowane są dla wszystkich ras psów.

Specyfikacja

Rodzaj
Taśmowe
Rozmiar
L
Obwód szyi [cm]:
40-75
Obwód klatki piersiowej [cm]:
40-75
Szerokość [mm]
20
Kolor
Czarno-czerwony

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Manhattan D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 20, Czarny (372190), Philips Bateria Ultra 9V Block 1szt., NVIDIA GeForce 3D Vision2 Gaming (942-11431-0005-001), Tracer do kamery SJ 4000 (900mAh / 3.7V) (TRAKAM44785), FreeCom SSD ext, 128GB (56344), Mcab DisplayPort - DisplayPort, 1, Czarny (7001092), Honor 9 lite 32GB Czarny, Gigabyte B360M HD3, Apacer AH333 8GB Czarny (AP8GAH333B-1), Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Multimode, ST/SC, 62.5/125 µm, OM2, pomarańczowy, 5m (470087), SanDisk microSDHC 32GB UHS I C10 (SDSQUNS-032G-GN3MN), HAGEN Tło Akwariowe 30cm/7.5m Dwustronne Korzenie/rośliny, Kyocera Toner Standard KKL-450S / TK450 (Black), MyScreen Protector Folia Antireflex do Samsung Galaxy S3 , NoName Kubek Wstawaj 300ml , VRS Design Etui VRS Design Layered Dandy iPhone X Black, Casemate Case-mate Tough Case Apple iPhone XS/X matte black, Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Huawei Mate 20 Pro niebieski uniwersalny, NoName Nakładka jednorożec do Xiaomi Pocophone F1 niebieska