Karma mokra dla psa
Do koszyka

Almo Nature PIES 400g PUSZKA DAILY MENU WIEPRZOWINA

400
ID produktu: 1179782
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dodatkowe właściwości: Dostarczenie składników odżywczych i witamin, Bez konserwantów, Naturalna, Najwyższa smakowitość
  • Masa netto [g]: 400
  • Rasa: Wszystkie Rasy
  • Rodzaj: Z wieprzowiną, Pozostałe
  • Wiek: Psy dorosłe (1+)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Karmy dla psów Almo Nature Daily Menu przygotowywane są w 100% ze składników najwyższej jakości, pierwotnie nadających się do spożycia przez ludzi.

Almo Nature Daily Menu oferuje zbalansowane i lekkostrawne pożywienie dla psów wszystkich ras i wielkości, bowiem do jej produkcji zostały użyte tylko składniki najwyższej jakości. Jest to kompletna, mokra karma dla dorosłych psów w formie pasztetu stworzonego z czystych, naturalnych składników wysokiej jakości. Karma Almo Nature Daily Menu nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i dodatków smakowych.

 

Składniki:

Mięso i jego pochodne (wieprzowa 4% kat.), Zboża, jajek i produkty z jaj, minerały.

Specyfikacja

Wiek
Psy dorosłe (1+)
Rasa
Wszystkie Rasy
Rodzaj
Pozostałe
Z wieprzowiną
Masa netto [g]
400
Dodatkowe właściwości
Bez konserwantów
Dostarczenie składników odżywczych i witamin
Najwyższa smakowitość
Naturalna

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tefal SM 1552, Pentel Długopis BK77 SuperB niebieski (42K005C), TTEC etui FlipCase Smart iPhone 6 (TFLIPCASEIPH6K), Realpower UNA-40 (UNA-40 REP), reboon booncover 5040, Lindy Patchcord, Cat.6, S/FTP, 3m, zielony (47750), Zolux Legowisko ceramiczne M kol. niebieski, Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM1 62,5/125um Duplex Multimode, 10m Pomarańczowy (471299), Botaniqa SHAMPOO PUPPY MY SWEET 5L, Defender Datum (MM-070), LogiLink Patchcord płaski U/FTP Cat6, 3m, czarny (CF2063S), Ariston Podgrzewacz wody pojemnościowy Velis Evo Plus 80 (3626149), Pyramis Koszyk Titan Inox (525005401), Plastrol Przewód przyłączeniowy z wtyczką PP-40H, H05RR-F 2x2.5, IP44, 4.5m (W-97263), MyScreen Protector Diamond Edge 3D MSP do Samsung S9 G960 Czarne (PROGLAFULSAS9C), 3M prywatyzujący, do Apple Thunderbolt Display 27" 16:9 (PFMT27), Osram LED STAR MR11 35 36° 4W/2700K GU4 15000h , HP 15-da0004nw (4TY99EA) 16 GB RAM/ 240 GB M.2/ 480 GB SSD/ Windows 10 Home PL