Zapory sieciowe - firewall
Do koszyka

Allied Telesis AT-AR2010V-50

ID produktu: 1207809
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Allied Telesis AR2010V-50 jest idealnym wyborem dla aplikacji, które wymagają niezawodnego przesyłania danych o dużej pojemności w wymagających scenariuszach - w tym nadzór wideo IP.

Specyfikacja

Brama aplikacyjna (ALG) obsługująca porty niestandardowe
3G (komórkowe sieci telefoniczne)
Ochrona sieci
1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
1x RJ-45
1x USB
DHCP
DNS
NAT
QoS
VPN
VPN IPSec
BGP
OSPF
RIPv1
RIPv2
Statyczny
DHCP
DNS
IGMP
IPv4
IPv6
L2TP
PPPoE
PPTP
RADIUS
SSH
EN55022
EN61000-3-2
FCC
VCCI

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Libox RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2 3m czarny (LB0020), Integral Kart On-The-Go microSDHC/XC (INCROTGMSD), Lindy DVI-D - DVI-D 10m czarny (41285), Dingo zabawka gumowa piłka ø 85 mm - 17277, Smile Torba na aparat fotograficzny (16522), CHABA SMYCZ TAŚMA 10mm RÓŻOWA, Sera AQUATAN BUTELKA 100 ml/ 400 l, Lindy Patchord LC - LC, OM2, 50/125Ám, 2m (46481), Jabra Jabra PC Cord - 8800-01-102, Qoltec USB-C DisplayPort, 2m, Biały (50413), Mercury Etui SOFT iPhone X biały (Mer002622), TelForceOne Nakładka Ultra Slim 0,3 mm do Motorola Moto G5S Plus (GSM032241), Green Cell AD11-P, Starpak przybornik na długopisy czarny (KD802 361B), Lindy HDMI - DVI-D 0.5m czarny (36270), MSI GV62 8RD-018XPL 8 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Morele.net Morele Game X G700 R7-3700X/ X570/ RTX2080Super/ 32 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ 1 TB HDD/, LogiLink Bateria Ultra Power 9V Block 1szt., MSI GF63 8RC-039XPL 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL