Przysmaki dla psa

ALDA G153 Kość ryżowa mini z królikiem 500g

ID produktu: 1192146
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Masa netto: 500g
  • Rodzaj: Ciasteczka, Chrupki
  • Właściwości: Niskotłuszczowe, Dostarczająca witamin i składników odżywczych, Najwyższa smakowitość
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Przysmak dla psa. Świetnie sprawdzi się jako nagroda lub przekąska. Idealny na treningi lub spacery z pupilem.

 

 

 

 

Skład: Mięso z królika (84%), ryż, białko roślinne

Cechy jakościowe: Białko (35%), tłuszcze (1,5%), włókna surowe (1%), popiół surowy (4%), wilgotność (22%)

Specyfikacja

Właściwości
Niskotłuszczowe
Dostarczająca witamin i składników odżywczych
Najwyższa smakowitość
Rodzaj
Chrupki
Ciasteczka
Masa netto
500g

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird USB-HDMI Czarny (AMHL003), LogiLink zwykła 6 gniazd 1.4m biały (LPS204), Rum-Lux Programator mechaniczny MD, Omega COOLER PAD 14cm czarna, KitSound Cube czarny (KW KSCUBBTBK), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 3m, fioletowy (750936), MIDWEST PODKŁADY DRY PAWS 58x61cm 14szt, Beeyo Stardust Secret Garden do Samsung S8 GSM027417, Terra NASBOX 2-0000 (2060117), Halti Kantarek - obroża uzdowa rozmiar 1 czerwona, KFA Leonit stojąca chrom (5313-815-00), Elmak SAVIO 2pin, 1,2m (CL-117), Protos Papier ksero A4 kremowy 160g 50 ark, Gens Ace & TATTU Akumulator 5500mAh 7.6V 100C RS HardCase Lipo49# (B-100C-5500-2S2P-HC-29-HV-RS), Donau Teczka skrzydłowa zamykana gumką ECO, czerwony, PremiumGlass Szkło hartowane do LG G6, JVD Skórzany pasek do zegarka 20 mm JVD R21002-20, Mercury Goospery Etui Jelly Case Mercury IPHONE 7+ czarny