Udostępnij
Skomentuj

Zyskaj czas z Satisfry i rób, to co kochasz!

Tylko teraz przy zakupie airfryera Satisfry zestaw nóż i obieraczka Victorinox gratis.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W okresie 18.03-30.06.2024 r. kup wybrany airfryer Russell Hobbs Satisfry*
step-mark-icon 2
Na stronie producenta wypełnij formularz zgłoszeniowy w ciągu 7 dni od zakupu, załączając dowód zakupu oraz wycięty kod kreskowy z opakowania produktu.
step-mark-icon 3
Gotowe! Gratis w postaci zestawu Victorinox zostanie wysłany na Twój adres w ciągu 14 dni.

Uwaga!

*Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Szczegółowa lista produktów biorących udział w promocji znajduje się w regulaminie. Promocja trwa od 18.03.2024 do 30.06.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Prezent za zakup:

Zyskaj gratis do zakupu w postaci noża i obieraczki marki Victorinox. Zafascynuj się doskonałym zestawem narzędzi szwajcarskiej marki Victorinox, której renoma przemawia za sobą.

Niezawodny nóż, który zdolny jest pokonać każdą kulinarną przeszkodę. Jego ostrze ząbkowane to prawdziwa siła, gotowa do cięcia nawet najbardziej opornych składników. Ergonomiczna rękojeść doskonale leży w dłoni, zapewniając komfort i precyzję każdemu ruchowi. Nie ma mowy o kulinarnych wyzwaniach, gdy masz tego towarzysza przy sobie.

Obieraczka, niewielki, ale niezwykle użyteczny sprzymierzeniec w kuchni. Zapomnij o trudnościach z usuwaniem cienkiej skórki - teraz to będzie dziecinnie proste. Dzięki ostrzu z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz innowacyjnemu mechanizmowi obrotowemu, zadanie to stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowy element do usuwania niechcianych części sprawia, że każde przygotowanie posiłku staje się szybsze i bardziej efektywne.

Oba prodykty można myć w zmywarce.

Produkty, biorące dział w promocji:

Frytkownice beztłuszczowe Satisfry wykorzystują technologię opartą o kumulację gorącego powietrza. Cyrkulacja wewnątrz airfryera zapewnia szybkie i równomierne opiekanie oraz idealną chrupkość potraw. Dzięki temu urządzeniu możesz ograniczyć zużycie tłuszczu! Poznaj produkty, biorące udział w promocji.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 11:19
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.