Udostępnij
Skomentuj

Zgarrnij cashback z ASUS

Skorzystaj z atrakcyjnej promocji ASUS i zgarnij nawet 3165 zł zwrotu gotówki przy zakupie objętych promocją produktów ASUS!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup objęty promocją produkt ASUS.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy wymaganymi danymi i prześlij dowód zakupu.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po krótkiej weryfikacji otrzymasz cashback w kwocie zależnej od zakupionego produktu, na wskazane konto bankowe.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 09.04.2024 do 21.05.2024 lub do wyczerpania zapasów. Okres realizacji zgłoszeń trwa od 23.04.2024 do 04.06.2024. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Zgarnij cashback za zakup sprzętu PC oraz akcesoriów

Decyzja o zakupie sprzętu komputerowego to zazwyczaj inwestycja, która wymaga starannej analizy i wielu przemyśleń. Czasem jednak pojawiają się okazje, które sprawiają, że ten proces staje się znacznie łatwiejszy i bardziej atrakcyjny. Jedną z takich okazji jest obecna promocja od ASUS. Dzięki promocji cashback, klientom oferowany jest zwrot części wydanej kwoty, co dodatkowo motywuje do zakupów.

Produkty objęte promocją

Promocja obejmuje różnorodne produkty ASUS, co oznacza, że niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowej płyty głównej, wydajnej karty graficznej, efektywnego chłodzenia AIO czy też solidnej obudowy PC, znajdziesz coś dla siebie. Ponadto, monitory, klawiatury, myszki, podkładki pod mysz, routery, kieszenie na dyski SSD oraz gotowe komputery - wszystkie te produkty kwalifikują się do promocji.

Jak działa promocja?

Mechanizm promocji jest prosty. Po dokonaniu zakupu produktu ASUS objętego promocją, klient ma możliwość zarejestrowania swojego zakupu na dedykowanej stronie internetowej. Następnie, w zależności od wartości zakupionego sprzętu, klient otrzymuje zwrot części wydanej kwoty w formie cashback na swoje konto bankowe.

Korzyści dla klientów

  • Zwrot części wydanej kwoty: główną korzyścią dla klientów jest możliwość otrzymania części wydanej kwoty z powrotem. To nie tylko oszczędność, ale również dodatkowy bodziec do dokonania zakupu produktów ASUS.
  • Różnorodność produktów: Dzięki szerokiej gamie produktów objętych promocją, każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.
  • Renoma i jakość: ASUS to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, znana z wysokiej jakości swoich produktów. Promocja cashback to doskonała okazja, by skorzystać z najlepszych rozwiązań technologicznych, jednocześnie otrzymując zwrot części wydanej kwoty.
  • Prosty proces rejestracji: Procedura rejestracji zakupu w ramach promocji jest szybka i intuicyjna, co ułatwia klientom korzystanie z oferty.

Skorzystaj już dziś!

Promocja cashback firmy ASUS to doskonała okazja dla wszystkich poszukujących sprzętu komputerowego najwyższej jakości. Dzięki możliwości otrzymania zwrotu części wydanej kwoty, zakupy stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Szeroka oferta produktów objętych promocją pozwala znaleźć odpowiedni sprzęt dla każdego, niezależnie od potrzeb i preferencji. Zdecydowanie warto skorzystać z tej okazji i zainwestować w produkty marki ASUS.

Udostępnij
4,4
4 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Na aplikacji mobilnej nie działają odnośniki do regulaminu oraz strony producenta
Specjalista Morele | 12:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.