Udostępnij
Skomentuj

Zgarnij voucher do kina z MSI!

Sprawdź wyjątkową promocję od MSI! Tylko teraz kupując objęty promocją monitor możesz zgarnąć kartę podarunkową do kina o wartości nawet 200 zł!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup objęty promocją monitor MSI.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarejestruj swój zakup.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz voucher do kina w wysokości zależnej od zakupionego monitora.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 05.05.2024 do 30.06.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Kup monitor i odbierz kartę podarunkową do kina!

Promocja firmy MSI oferuje klientom możliwość odebrania karty podarunkowej do kina o wartości nawet 200 przy zakupie wybranych modeli monitorów MSI. W promocji biorą udział wybrane modele monitorów MSI, obejmujące różne kategorie i spektrum cenowe, aby każdy klient mógł znaleźć produkt odpowiedni do swoich potrzeb i budżetu. Od monitorów o standardowych rozmiarach po modele ultra-szerokokątne, od monitorów do gier po monitory do pracy biurowej - oferta promocyjna MSI jest różnorodna i atrakcyjna dla każdego klienta.

W jaki sposób działa promocja?

Wystarczy zakupić jeden z wybranych modeli monitorów MSI objętych promocją w okresie od 05.05.2024 do 30.06.2024, aby zakwalifikować się do otrzymania karty podarunkowej do kina. Po dokonaniu zakupu klient musi zarejestrować swój produkt na dedykowanej stronie internetowej, podając niezbędne informacje, takie jak numer seryjny monitora oraz dowód zakupu. Po zweryfikowaniu rejestracji, klient otrzymuje instrukcje dotyczące odbioru karty podarunkowej.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji?

Promocja ta stanowi doskonałą okazję dla wszystkich osób planujących zakup nowego monitora do swojego zestawu komputerowego. Ponadto, monitory MSI to gwarancja wysokiej jakości obrazu, niezawodności i innowacyjnych funkcji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, monitory te zapewniają doskonałą jakość wyświetlania, płynność obrazu oraz szerokie spektrum funkcji dostosowujących obraz do indywidualnych preferencji użytkownika. Nie przegap tej wyjątkowej promocji i już dziś zadbaj o lepsze doświadczenia wizualne z monitorami MSI!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:20
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.