Udostępnij
Skomentuj

Zgarnij Dragon's Dogma II

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i zgarnij epicką grę! Kupuj objęte promocją produkty ASUS i odbierz w prezencie Dragon's Dogma II.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Kup objęty promocją produkt ASUS między 30 kwietnia 2024, a 10 czerwca 2024.
step-mark-icon 2
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora proomocji w okresie od 14 maja 2024 r, do 23 czerwca 2024 oraz dodaj dowód zakupu.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po krótkiej weryfikacji otrzymasz kod do gry Dragon's Dogma II.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 30.04.2024 do 10.06.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Zgarnij grę Dragon's Dogma II w prezencie!

W ramach trwającej promocji, klienci dokonujący zakupu wybranych produktów ASUS, takich jak monitory, karty graficzne oraz płyty główne, otrzymają w prezencie - Dragon's Dogma II. Ta fascynująca promocja łączy świat zaawansowanej technologii z pasją do gier komputerowych, oferując klientom nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również emocjonującą rozrywkę.

Co to jest Dragon's Dogma II?

Dragon's Dogma II to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG, która zdobyła uznanie graczy na całym świecie. Gra oferuje wciągającą fabułę, epickie bitwy oraz otwarty świat do odkrywania. Wraz z ulepszoną grafiką i jeszcze bardziej rozbudowanym światem, Dragon's Dogma II dostarczy graczom niezapomnianych wrażeń.

Odkryj świat Dragon's Dogma II już dziś.

Promocja ASUS, która oferuje Dragon's Dogma II jako prezent za zakup wybranych produktów, jest doskonałą okazją dla wszystkich miłośników technologii i gier komputerowych. Dzięki tej promocji klienci mogą nie tylko ulepszyć swój sprzęt, ale również cieszyć się jedną z najnowszych i najbardziej ekscytujących gier bez dodatkowych wydatków. Nie przegap tej okazji i już dziś skorzystaj z promocji ASUS!

Sprawdź produkty objęte promocją:

Udostępnij
2,8
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 10:21
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.