Udostępnij
Skomentuj

Zgarnij 40€ na Steam!

Zrób wiosenny upgrade swojego GPU! Kup objętą promocją kartę graficzną MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X i zgarnij voucher na Steam o wartości 40 Euro!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup objętą promocją kartę graficzną MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarejestruj swój zakup.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz voucher na Steam o wartości 40 Euro.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 20.03.2024 do 07.05.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Kup kartę graficzną i zgarnij 40 Euro na Steam!

MSI, jedna z wiodących marek w branży podzespołów komputerowych, wprowadza nową, kuszącą promocję dla miłośników gamingu. Przy zakupie jednej z wybranych kart graficznych z serii MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X, klienci mogą otrzymać voucher na platformę Steam o wartości aż 40 Euro. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją bibliotekę gier o najnowsze tytuły. Dzięki tej promocji od razu po zakupie karty możesz skorzystać z jej wydajności w najlepszych produkcjach i cieszyć się długimi sesjami gamingowymi w najwyższej jakości.

Wybierz kartę dopasowaną do Ciebie.

Promocja obejmuje aż 6 modeli kart graficznych od MSI, a każdy z nich ma coś specjalnego do zaoferowania:

  • MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G: Ten model charakteryzuje się dużą ilością pamięci - aż 16GB, co pozwala na płynne działanie nawet najbardziej wymagających gier w najwyższych ustawieniach graficznych.
  • MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G: Ta wersja wyróżnia się nie tylko wysoką wydajnością, ale także smukłym designem, który doskonale sprawdzi się w kompaktowych obudowach komputerowych.
  • MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G: Podobnie jak poprzedni model SLIM, ta wersja oferuje 16GB pamięci, ale dodatkowo zachwyca eleganckim, białym wykończeniem, które idealnie komponuje się z nowoczesnymi setupami.
  • MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 8G: Dla tych, którzy poszukują równowagi między wydajnością a ceną, ten model zapewnia 8GB pamięci, co nadal pozwala cieszyć się płynną rozgrywką w wielu nowych tytułach.
  • MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G: Karta ta oferuje 8GB pamięci oraz pełne wsparcie dla najnowszych technologii graficznych, co sprawia, że ​​jest doskonałym wyborem dla średnio zaawansowanych graczy.
  • MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G: Wersja TRIO charakteryzuje się potrójnym wentylatorem, co zapewnia wyjątkowo skuteczne chłodzenie, umożliwiając długie godziny intensywnej rozgrywki bez obaw o przegrzanie.

Podsumowanie

Promocja jest ograniczona czasowo i ilościowo, więc warto się spieszyć, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Niezależnie od preferencji i potrzeb, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, biorąc pod uwagę różnorodność modeli kart graficznych MSI oraz atrakcyjność oferowanego vouchera na platformie Steam.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:41
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.