Udostępnij
Skomentuj

Zgarnij 100 USD na Steam z MSI!

Poznaj najnowsze monitory MSI z serii QD-OLED i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji! Zgarnij za zakup kod na Steam o wartości 100 USD.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup objęty promocją monitor MSI.
step-mark-icon 2
Napisz na naszej stronie recenzję pod zakupionnym produktem.
step-mark-icon 3
Wejdź na stronę organizatora promocji, zarejestruj swój zakup i załącz link prowadzący do Twojej recenzji.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kod Steam o wartości 100 USD.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa do 31.03.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Nowe monitory MSI: perfekcyjny obraz w nowej odsłonie.

MSI wprowadza na rynek swoją najnowszą serię monitorów, które mają rewolucjonizować sposób, w jaki doświadczamy wirtualnej rozgrywki. Nowe monitory z serii QD-OLED to hołd dla najbardziej wymagających graczy, oferując niezrównaną jakość obrazu i szereg innowacyjnych funkcji, które sprawią, że każda sesja stanie się niezapomnianym doświadczeniem.

Odbierz kod do Steam o wartości 100 USD!

Promocja, która towarzyszy wprowadzeniu nowych monitorów na rynek, dodaje jeszcze więcej atrakcyjności tym produktom. Za zakup monitora można otrzymać kod o wartości 100 USD na platformę Steam, co stanowi dodatkowy powód, by sięgnąć po te nowatorskie urządzenia. Kup, napisz opinie o monitorze, zarejestruj produkt i ciesz się wartościowym gratisem!

Piękny obraz o wysokim kontraście.

Jedną z najbardziej imponujących cech monitorów z serii QD-OLED jest technologia HDR True Black 400. Dzięki niej kontrast osiąga niespotykane dotąd poziomy, a certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400 zapewnia precyzyjny, żywy i realistyczny obraz, który wciąga gracza w sam środek akcji. Fabrycznie skalibrowane monitory zapewniają niezrównaną wierność odwzorowania barw, co gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne. Monitory z serii QD-OLED oferują również 99-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3, co zostało osiągnięte dzięki dynamicznemu wykorzystaniu warstwy kropek kwantowych. To gwarantuje, że każdy kolor jest odwzorowany w sposób niezwykle precyzyjny i żywy.

Innowacyjne funkcje dla najlepszych efektów wizualnych.

Jedną z kluczowych innowacji w nowych monitorach MSI jest Less Blue Light Pro, rozwiązanie sprzętowe redukujące emisję wysokoenergetycznego światła widzialnego, bez utraty jakości obrazu. Dodatkowo, unikatowa warstwa antyodblaskowa skutecznie zmniejsza poziom odbicia światła, co zapewnia komfortowe użytkowanie nawet w jasnym otoczeniu. Nowe monitory MSI są również wyposażone w szereg inteligentnych funkcji, co pozwala na optymalne dostosowanie obrazu do potrzeb użytkownika.

Doskonałe nie tylko w środku.

Jednak innowacje nie kończą się na aspektach czysto wizualnych. Dzięki technologii A.I. Vision, nowe monitory MSI są w stanie ujawniać szczegóły sceny skrywające się w ciemnych obszarach, zwiększając jednocześnie ogólną jasność i nasycenie kolorów, co przekłada się na jeszcze bardziej immersyjne doświadczenie gamingowe. Nie zabrakło również funkcji dedykowanych konsolom do gier. Złącze HDMI 2.1 o pełnej przepustowości 48 Gbit/s zapewnia obsługę trybu HDR i trybu 120 Hz, co sprawia, że monitory z serii QD-OLED są idealnym wyborem dla posiadaczy najnowszych konsol.

Podsumowanie

Wszystkie te innowacje, połączone z solidną konstrukcją oraz wyjątkową promocją sprawiają, że nowe monitory z serii QD-OLED stają się absolutnym must-have dla każdego gracza pragnącego czerpać maksimum z każdej sesji gamingowej. Dzięki nim świat wirtualnej rozgrywki nabiera zupełnie nowego wymiaru. Przekonaj się sam!

Udostępnij
2,2
3 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Gdzie te monitory?
Specjalista Morele | 14:07
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.