Udostępnij
Skomentuj

Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

Kupuj narzędzia Bosch Professional 18V i zbieraj punkty w BOSCH PRO360, a za zebrane punkty odbieraj atrakcyjne nagrody!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji i zarejestruj zakupiony produkt w Bosch PRO360.
step-mark-icon 3
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz punkty.
step-mark-icon 4
Wybierz nagrodę za zebrane punkty w BOSCH PRO360.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa do 31.12.2023 lub wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Zdobywaj punkty i odbieraj nagrody w BOSCH PRO360

Bosch, światowy lider w dziedzinie narzędzi i akcesoriów profesjonalnych, zawsze dba o zadowolenie swoich klientów. Dla wszystkich, którzy stawiają na jakość i niezawodność firma Bosch przygotowała specjalną promocję, która pozwoli zdobyć atrakcyjne nagrody. Jeśli jesteś profesjonalistą i zależy ci na sprzęcie najwyższej jakości, ta oferta jest dla Ciebie. Promocja oferuje klientom nie tylko dostęp do innowacyjnych narzędzi, ale także szansę na zgromadzenie punktów w programie BOSCH PRO360. Za zdobyte punkty możesz odebrać wyjątkowe nagrody!

Jak zdobyć punkty w programie BOSCH PRO360?

Proces zdobywania punktów w programie BOSCH PRO360 jest niezwykle prosty i korzystny dla każdego. Wystarczy zakupić wybrane produkty z linii Bosch Professional 18V. Po dokonaniu zakupu, zarejestruj swój zakup w systemie BOSCH PRO360 i odbierz punkty na swoje konto. Każdy zakup to szansa na zdobycie dodatkowych punktów, które możesz wymienić na atrakcyjne dodatki Bosch.

Nagrody do wyboru

Punkty zgromadzone w ramach programu BOSCH PRO360 można wymieniać na różnego rodzaju nagrody z którymi staniesz się prawdziwym profesjonalistą.

  • Walizka systemowa L-BOXX 102 Bosch Professional: Otwieraj walizki L-BOXX z łatwością dzięki ulepszonemu systemowi łączenia, który zapewnia wygodę użytkowania. Walizki są wyjątkowo elastyczne, pasują do różnych wersji L-BOXX oraz wypełnień narzędziowych, doskonałe do profesjonalnej organizacji w samochodach firmowych. Wykonane z solidnych materiałów i wyposażone w ulepszone zatrzaski, gwarantują trwałość i niezawodność.
  • Akumulator GBA 18V 4.0Ah Bosch Professional: Przyjazny dla środowiska akumulator XL 18 V o pojemności 4,0 Ah, z wyjątkową obudową COOLPACK, zapewnia do 65% dłuższy czas pracy w porównaniu z akumulatorem 3,0 Ah. Obudowa COOLPACK przedłuża żywotność nawet o 100% w porównaniu z akumulatorem bez tej obudowy. Te akumulatory są częścią systemu profesjonalnego 18V, co oznacza, że można je stosować z dowolnym narzędziem Bosch 18V, co zapewnia wszechstronność i niezawodność.
  • Zestaw Bosch Professional: akumulator GBA 18V 4.0Ah + ładowarka GAL 1880 CV: zyskaj akumulator GBA 18V 4.0Ah wraz z uniwersalną ładowarką Multi-Volt pasującą do wszystkich akumulatorów litowo-jonowych o napięciu od 14,4 V do 18 V. Dzięki trybowi szybkiego ładowania, akumulator o pojemności 4,0 Ah jest naładowany w 80% zaledwie w ciągu 25 minut. Dodatkowo, funkcja Active Air Cooling dba o przedłużoną żywotność akumulatorów, zapewniając niezawodność i trwałość.

Dlaczego warto skorzystać z promocji Bosch Professional?

Promocja Bosch Professional 18V to doskonała okazja dla profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i wydajność narzędzi. Oferując możliwość zdobycia cennych nagród w programie BOSCH PRO360, firma Bosch chce podziękować za zaufanie swoich klientów. To także okazja do uzupełnienia swojego zestawu narzędziowego o niezbędne akcesoria i akumulatory. Dzięki tej promocji profesjonaliści nie tylko mogą liczyć na solidny sprzęt, ale również otrzymują super dodatki w postaci nagród.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 06:19
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.