Udostępnij
Skomentuj

Zacznij myśleć kolorowo!

Poznaj nowości od Kobo - czytniki z kolorowym wyświetlaczem Clara Colour i Libra Colour dostępne już od 30 kwietnia. Zamów już teraz w przedsprzedaży.

Nowości od Kobo

Firma Kobo właśnie wypuściła na rynek nowe czytniki e-booków: Clara Colour oraz Libra Colour. Co je wyróżnia spośród innych urządzeń tego producenta? Otóż, oba modele charakteryzują się kolorowym ekranem, co otwiera zupełnie nowe możliwości dla czytelników. Zanurz się w bogatym, kolorowym świecie literatury na antyodblaskowych ekranach, które oferują kojące odcienie, zaprojektowane specjalnie dla czytelników. Teraz Twoje e-booki prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Przejrzyj półki z książkami i Kobo Store, ciesz się różnorodnością kolorów, czytaj, zaznaczaj, rób notatki – wszystko to, co kochasz w tradycyjnym papierze, teraz w połączeniu z zaletami technologii cyfrowej.

Clara Colour

Kobo Clara Colour to innowacyjny czytnik e-booków, który przynosi kolorowy świat literatury na Twoje ręce. Dzięki 6-calowemu ekranowi E Ink Kaleido™ 3 możesz teraz cieszyć się eksplozją kolorów bez żadnych odblasków. Podkreślaj ulubione fragmenty jednym dotknięciem, dostosowuj czcionkę i odstępy, a dzięki ComfortLight PRO Twoje oczy zawsze będą wypoczęte. Co więcej, ten ekologiczny czytnik, wykonany z recyklingowanego plastiku, nie tylko dba o środowisko, ale także zapewnia trwałość na lata. Przygotuj się na nowe doznania czytelnicze i odkryj, jak kolorowa może być Twoja biblioteka z Kobo Clara Colour!

Czytnik Kobo Clara Colour czarny

699 zł

Libra Colour

Kobo Libra Colour to inspirujący czytnik e-booków, który wypełnia magicznie marginesy książek kolorowymi notatkami i podkreśleniami. Oznaczaj i podkreślaj kolorem swoje e-booki za pomocą kompatybilnego rysika Kobo Stylus 2 (rysik Kobo Stylus 2 sprzedawany osobno). Niech Twoje lektury nabiorą życia, dzięki zintegrowanym notatnikom Kobo, które pozwalają Ci personalizować każdą stronę. Podkreślaj inspirujące cytaty, pisz refleksje i dziel się swoimi myślami bez ograniczeń. Teraz możesz łatwo udostępniać swoje kolorowe myśli dzięki notatnikom z kopią zapasową w chmurze Kobo oraz połączeniu z Dropboxem lub Dyskiem Google.Dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi E Ink Kaleido™ 3 z paletą kolorów, czytaj bez odblasków w świetle słonecznym, czerpiąc pełne kolorowe doznania. Ergonomiczna obudowa zapewnia wygodne trzymanie, a funkcje jak ComfortLight PRO dbają o Twoje oczy. Czytnik jest trwały i w pełni wodoodporny, a dodatkowo oferuje możliwość naprawy i wymiany głównych komponentów, wspierając zrównoważony rozwój. Korzystaj z audiobooków za pomocą Bluetooth®, eksploruj bogatą kolekcję e-booków i audiobooków w sklepie Kobo Store, a także dodawaj własne dokumenty dzięki integracji z Dropboxem i Dyskiem Google. Dostosowuj czytanie do swoich preferencji, personalizując rozmiar czcionki i marginesy.

Czytnik Kobo Libra Colour czarny

999 zł

Czytnik Kobo Libra Colour biały

999 zł

Podsumowanie

Zapowiedź tych dwóch nowych czytników KOBO stanowi kolejny krok w ewolucji czytników e-booków. Kolorowe wyświetlanie treści otwiera drzwi do jeszcze bardziej atrakcyjnych czytelniczych doświadczeń. Zacznij czytać mangę i komiksy, a także zapisuj ulubione ebooki z przepisami, kolorowe zdjęcia nie stanowią teraz problemu. Odkryj świat koloru i ciesz się możliwościami, jakie oferuje Kobo.

Kup w przedsprzedaży i zyskaj 50% rabatu na etui

Tylko teraz z okazji przedsprzedaży wyjątkowa promocja! Mamy dla Ciebie świetną ofertę na przedsprzedaż naszych najnowszych czytników Kobo Libra Colour, Clara Colour i Clara BW! Kupując teraz jeden z tych modeli, otrzymasz fantastyczne 50% zniżki na dowolne etui. Nie trać okazji, promocja obowiązuje tylko do 29.04!

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 01:49
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.