Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Wydajność w wersji silent od Genesis

Poznaj funkcjonalną i trwałą klawiaturę Thor 303 TKL!

Odkryj potęgę Thor 303 Genesis - klawiatury, która daje Ci przewagę nad konkurencją!

Jeśli jesteś graczem lub programistą, klawiatura to podstawowe narzędzie pracy, które musi spełniać określone wymagania. Klawiatura Genesis Thor 303 TKL to jeden z najlepszych wyborów na rynku. Przez wiele lat Genesis oferowało doskonałe produkty dla graczy, a klawiatura Thor 303 TKL to jedna z nich. Sprawdź dlaczego warto kupić Thor 303 TKL!

Thor 303 TKL to klawiatura mechaniczna Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Peach Silent o niezwykle szybkiej reakcji, cichym działaniu i żywotności aż 50 milionów kliknięć. Wytrzymała aluminiowa obudowa w połączeniu z pełnym podświetleniem RGB i efektem PRISMO gwarantuje trwałość i wygodę nawet w trakcie najdłuższych sesji.

Dzięki zastosowaniu Outemu Peach Silent udało się stworzyć model generujący dźwięk cichszy o 20% w porównaniu do tradycyjnych przełączników Outemu Brown. Przełączniki te cechują się również szybką reakcją, bardzo niskim punktem aktywacji kliku – 2 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 40 g. Dzięki temu Twój komputer zarejestruje akcję znacznie szybciej, niż w przypadku membranowych odpowiedników. Z Thor 303 TKL zawsze będziesz krok przed przeciwnikiem.

Wymiana przełączników? To proste!

Technologia Hot Swap to duży wyróżnik modeli Thor 303 TKL. Pozwala ona na błyskawiczną wymianę przełączników bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej. Poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Wystarczy, że wyciągniesz przełącznik za pomocą dołączonego metalowego narzędzia i włożysz nowy. Dzięki temu możesz w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć jej działanie.

Mechanizm klawiszy w połączeniu z techniką „Double Injection” i solidną aluminiową obudową sprawia, że klawiatura pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Możesz tez liczyć na wiele funkcji dodatkowych, takich jak N-Key Rollover (pełny Anti – Ghosting), możliwość zablokowania klawiszy systemu Windows, a nawet zaawansowane efekty oświetlenia RGB Prismo Effect.

 

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 03:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.