Udostępnij
Skomentuj

Wiosna z Gigabyte!

Skorzystaj z wiosennej promocji od Gigabyte! Kup produkt objęty promocją i zgarnij nawet 130 EUR w kodach na Steam.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup objęty promocją produkt Gigabyte.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarejestruj swój zakup.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz kody do Steam.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 18.03.2024 do 30.03.2024 lub do wyczerpania zapasów. Aby odebrać kody Steam, wyślij zgłoszenie między 01 kwietnia 2024 roku, a 30 kwietnia 2024 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Odbierz kody Steam o wartości nawet 130 EURO!

Gigabyte, wiodący producent sprzętu komputerowego, ogłosił fascynującą promocję, która z pewnością zadowoli entuzjastów gamingu na całym świecie. Klienci dokonujący zakupu wybranych produktów Gigabyte mogą teraz otrzymać kody Steam, których wartość sięga nawet 130 EURO.

Promocją objęte są płyty główne i karty graficzne Gigabyte, które zapewniają niezrównaną wydajność, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom graczy. Teraz, kupując jeden z tych produktów, klienci mogą cieszyć się nie tylko doskonałą jakością sprzętu, ale także ekskluzywnymi korzyściami w postaci kodów na Steam, które pozwolą im na jeszcze lepsze doświadczenia w świecie wirtualnej rozrywki.

Co więcej, Gigabyte uwzględnił również procesory AMD w swojej promocji. Jednakże, aby zakwalifikować się do otrzymania kuponów Steam w przypadku procesorów AMD, klient musi dokonać zakupu procesora AMD wraz z kartą graficzną, płytą główną lub oboma produktami. Ta elastyczność pozwala klientom na skomponowanie swojego idealnego zestawu komputerowego, wykorzystując najnowsze technologie oferowane przez Gigabyte i AMD.

Promocja Gigabyte to nie tylko doskonała oferta sprzętowa, ale także świetna okazja dla graczy na całym świecie, aby uzyskać więcej z ich doświadczenia w gamingu. Nie przegap tej fantastycznej możliwości, gdyż promocja trwa tylko przez ograniczony czas. Złap swój kod Steam i rozpocznij niezapomnianą przygodę w wirtualnym świecie rozrywki!Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.