Udostępnij
Skomentuj

Troska o Twoje ubrania przez długie lata!

Ciesz się dłużej swoimi ubraniami dzięki najnowszym technologiom firmy Miele!

Delikatne dla prania, przyjazne dla środowiska. Urządzenia łączą w sobie niskie zużycie energii i wody z optymalnym wykorzystaniem środka piorącego. Dlatego Miele oznacza perfekcyjną i jednocześnie przyjazną dla środowiska pielęgnację Twoich ubrań!

 

 

 

Poznaj Pralki Miele

Pralki Miele z TwinDos® dokładnie wiedzą, ile środka piorącego potrzebuje Twoje pranie. Ciesz się wygodą i oszczędnością czasu. System Miele TwinDos® dozuje 2-fazowy środek piorący w sposób odpowiednio dostosowany do każdego prania. Pozwala to zaoszczędzić czas i nawet do 30% środka piorącego. Zapewnia to łatwe i zrównoważone pranie. Odpowiednie dozowanie środków piorących gwarantuje perfekcyjną czystość ubrań kolorowych i białych. Bęben SoftCare firmy Miele optymalnie chroni ubrania, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi dłużej.

Pielęgnacja prania zdefiniowana na nowo – dzięki UltraPhase 1 i 2, doskonałej formule płynnych środków piorących opracowanej specjalnie dla urządzeń Miele. Środek piorący UltraPhase 1 gwarantuje perfekcyjną czystość ubrań kolorowych i białych. W przypadku UltraPhase 2 środek wybielający dodawany jest w optymalnym momencie, co pozwala całkowicie usunąć uporczywe plamy.

 

Suszarki Miele

Suszarki Miele z funkcją EcoDry i bezobsługowym wymiennikiem ciepła zapewniają niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Suszarki Miele są testowane pod kątem zachowania trwałości przez okres 20 lat – prawdziwa ekologiczność oznacza długi okres eksploatacji. Dostosowana do indywidualnych potrzeb pielęgnacja ubrań w każdym cyklu suszenia dzięki bębnowi SoftCare Miele o strukturze przypominającej plaster miodu ubrania są suszone delikatniej i bardziej równomiernie. Chroni to włókna i tkaniny, abyś mógł dłużej cieszyć się swoimi ubraniami.

 

Pralko-Suszarki

 

 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:42
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.