Udostępnij
Skomentuj

Szybka reakcja i kompaktowa konstrukcja

Odkryj nowy wymiar grania - XPG SUMMONER MINI, klawiatura dla prawdziwych graczy!

Klawiatura XPG Summoner

Summoner Mini marki XPG to klawiatury o kompaktowej konstrukcji, zajmujące jedynie 60% powierzchni tradycyjnej klawiatury, dzięki czemu pozwala zachować więcej przestrzeni na biurku. To, co dodaje jej gamingowego charakteru, to wbudowane podświetlenie RGB. Do Twojej dyspozycji jest 5 żywych kolorów z 12 zaprogramowanymi efektami świetlnymi, a za pomocą odpowiednich skrótów klawiszowych zmienisz z łatwością poziom jasności czy prędkość efektów. Klawiatura dostępna jest w dwóch klasycznych kolorach – białym i czarnym.

Model Summoner Mini, dzięki kompaktowym wymiarom i wadze zaledwie 400 g, możesz zabrać wszędzie ze sobą. Klawiatura zmieści się do torby czy do plecaka, a możliwość odłączania przewodu sprawi, że w razie potrzeby wymienisz go bez problemu na nowy.

Poznaj Mini RS i Mini BS

Klawiatura XPG Summoner dostępna jest z dwoma rodzajami przełączników. Czerwone, obecne w wersji RS, mechaniczne przełączniki OUTEMU charakteryzują się siłą aktywacji 45 g oraz skokiem klawiszy 2 mm. Zapewniają gładki i szybki ruch oraz ciche kliknięcie, więc idealnie sprawdzą się do gier. W BS przełączniki to niebieskie mechaniczne OUTEMU, siła aktywacji wynosi 60 g, a skok klawiszy 2,2 mm. Gwarantują precyzyjny ruch oraz słyszalne kliknięcie, więc będą idealnie do pisania.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 21:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.