Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Sprawdź nowe produkty Logitech z serii MX

Zamów najnowsze peryferia do pracy od Logitech. Poznaj zalety nowych produktów z serii MX.

Zobacz produkty w przedsprzedaży

Mysz Logitech MX Master 3S Performance Graphite - została wyposażona w przyciski Quiet Clicks - oferując tak samo satysfakcjonujące odczucie kliknięcia, ale o 90% cichsze. Bezproblemowa praca na wielu komputerach lub laptopach na raz oraz przesyłanie tekstu, zdjęć i plików - także między systemami Windows i macOS.

Klawiatura Logitech MX Mechanical - cichsze klawisze Tactile Quiet zapewniają doskonałe odczucie odskoku i płynność pisania. Układ klawiatury został zaprojektowany z myślą o precyzji. Pełnowymiarowa obudowa i niskoprofilowe klawisze mechanicze zapewniają wyższą ergonomiczność podczas pracy.

Klawiatura Logitech MX Mechanical Mini - podświetlane klawisze zapalają się w momencie zbliżenia dłoni do klawiatury i automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Paruj bezprzewodową klawiaturę MX Mechanical z maks. 3 urządzeniami z dowolnym systemem operacyjnym za pomocą Bluetooth Low Energy lub odbiornika Logi Bolt.

Uwaga!

Przedsprzedaż trwa w terminie 10/06 - 19/06 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Planowa wysyłka 20/06 2022 r. Data wysyłki zamówień może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu. 

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:17
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.