Udostępnij
Skomentuj

Skutery elektryczne Segway

Skutery elektryczne Segway to innowacyjne rozwiązania dla tych, którzy szukają ekologicznego i wygodnego środka transportu miejskiego. W ofercie znajdują się dwa modele: E110S oraz E125S, które charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale także imponującymi osiągami.

Segway eScooter E110S

Model E110S zapewnia użytkownikom zasięg do 75 km, co sprawia, że jest idealny do codziennych dojazdów i krótkich wycieczek po mieście. Za pośrednictwem aplikacji Segway-Ninebot możesz łatwo blokować i odblokowywać skuter oraz korzystać z wielu innych funkcji. Funkcja Ridey-Go umożliwia szybką konfigurację, zapewniając wygodną i bezpieczną jazdę. Reflektory LED Matrix oświetlą Twoją drogę, a wyjątkowo długie siedzenie umożliwi podróż dwóch osób. Pojemny schowek pozwoli przechowywać kaski dla obu pasażerów. E110S jest dostępny w kilku kolorach, co pozwala dopasować go do swojego stylu.

Segway eScooter E110S

11 999 zł

Segway eScooter E125S

Natomiast model E125S to prawdziwy rekordzista zasięgu, oferujący nawet do 140 km na jednym ładowaniu. Wyposażony w dwa akumulatory, ten skuter zapewnia niezwykłą autonomię, idealną dla osób potrzebujących większego zasięgu. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, E125S wyróżnia się nie tylko osiągami, ale także eleganckim designem, wykończeniem metalicznego chromu oraz systemem hamowania ABS, który zapewnia bezpieczeństwo nawet w nagłych sytuacjach.

Segway eScooter E125S

20 999 zł

Nie bez znaczenia jest również fakt, że oba modele są wyposażone w szereg opcji dodatkowych, które pozwalają dostosować skuter do własnych potrzeb i preferencji. Bez względu na wybór, skutery elektryczne Segway to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę, osiągi i dbałość o środowisko.

Stacje zasilające Segway Cube

Seria Segway Power Station Cube oferuje nie tylko wszechstronne rozwiązanie zasilania o pojemności do 5 kWh, ale także możliwość ładowania skutera elektrycznego. Zapewniając zwiększone bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz potężną moc wyjściową, Cube to niezastąpione wsparcie w domu. Dzięki szybkiemu czasowi przełączania w przypadku awarii prądu oraz ładowaniu energią słoneczną, seria Cube umożliwia pełną kontrolę nad zasilaniem w zasięgu Twojej ręki, wspierając Cię w codziennych wyzwaniach. Dodatkowo, z 5-letnią gwarancją, możesz mieć pewność niezawodności i trwałości.

Segway Cube 1000 1024 Wh

4 999 zł

Segway Cube 2000 2048 Wh

7 999 zł

Udostępnij
4,1
5 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:27
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.