Udostępnij
Skomentuj

Scroll – prasówka #49 – Co na blogu piszczy?

Kolejny tydzień na blogu Scroll za nami i przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Sprawdź, których publikacji na pewno nie możesz przegapić! Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Na blogu scroll.morele.net jak zwykle pojawiło się mnóstwo treści i cały czas staramy się, żeby wielbiciele technologii, popkultury czy ogólnie rozrywki znalazł coś dla siebie.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji z zeszłego tygodnia! 

Niedawno odbyła się premiera najnowszych kart graficznych od NVIDIA, czyli GeForce RTX 4000! Jak najnowsza technologia wypada w porównaniu z poprzednią serią? Tego dowiesz się za artykułu Porównanie kart graficznych GeForce RTX 3000 vs. RTX 4000.

Telefony Apple od lat doceniane są za ich aparaty. Często nazywa się te smartfony królami mobilnej fotografii. Czy iPhone 14 też jest niepokonany? Szerzej na ten temat rozpisał się Kuba w swoim tekście iPhone 14 – aparat najlepszy na rynku? Porównanie z S22 Ultra.

Do końca roku nie zostało wprawdzie wiele czasu, a mimo to szykuje się mnóstwo świetnych premier gier. Chcesz się dowiedzieć, których produkcji konkretnie nie można pominąć? W takim razie zapoznaj się z artykułem Najlepsze gry 2022 – w co warto zagrać? 

Czeka Cię wymiana smartfona, ale nie chcesz przeznaczyć na niego zbyt wiele? Obawiasz się, że do 1000 zł nie znajdziesz niczego wartego uwagi? Nic bardziej mylnego! Koniecznie sprawdź ranking Jaki telefon do 1000 zł? Ranking smartfonów – wrzesień 2022.

scroll morele

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Technologia

Recenzje

Rozrywka

Poradniki

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 22:19
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.