Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll – prasówka #48 – Co na blogu piszczy?

Kolejny tydzień na blogu Scroll za nami i przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Sprawdź, których publikacji na pewno nie możesz przegapić! Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Na blogu scroll.morele.net jak zwykle pojawiło się mnóstwo treści i cały czas staramy się, żeby wielbiciele technologii, popkultury czy ogólnie rozrywki znalazł coś dla siebie.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji z zeszłego tygodnia! 

Premiera nowych iPhone’ów za nami! Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat Apple iPhone 14? W takim razie koniecznie zapoznaj się z tekstem Kuby, który opisał wszystko, co najważniejsze. Apple iPhone 14 – kiedy premiera? Specyfikacja i ceny.

Nowy iPhone to też nowa wersja systemu operacyjnego. Jak wypada iOS 16? Co nowego oferuje oraz jakie są najciekawsze nowe funkcje? Tego oraz wiele innych rzeczy dowiesz się z artykułu iOS 16 – co nowego? Największe zmiany w systemie iPhone’a.

Szukasz nowej karty graficznej, która w pełni spełni Twoje oczekiwania? W takim razie sprawdź tekst Tomka, który zestawił najlepsze karty graficzne w 2022 roku! Ranking kart graficznych – najlepsze karty graficzne 2022.

Może bardziej interesuje Cię zakup nowego telefonu? Masz określony budżet i nie chcesz go przekroczyć? Koniecznie zajrzyj do tekstu Michała, który podpowiada jaki jest najlepszy smartfon do 200 zł! Telefon do 2000 zł – zestawienie telefonów, jaki smartfon wybrać?

Blog Scroll

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Technologia

Recenzje

Rozrywka

Poradniki

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:17
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.