Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll – prasówka #40 – Co na blogu piszczy?

Kolejny tydzień na blogu Scroll za nami i przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Sprawdź, których publikacji na pewno nie możesz przegapić! Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Na blogu scroll.morele.net jak zwykle pojawiło się mnóstwo treści i cały czas staramy się, żeby wielbiciele technologii, popkultury czy ogólnie rozrywki znalazł coś dla siebie.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji z zeszłego tygodnia! 

W zeszłym tygodniu odbyła się premiera nowego smartwatcha od Amazfit, czyli T-Rex 2. Jeżeli zastanawiasz się co takiego potrafi ten zegarek, to koniecznie zajrzyj do artykułu Błażeja na ten temat! Amazfit T-Rex 2, czyli smartwatch na trudne warunki.

Uwielbiasz Dom z Papieru? Smutno Ci, że to już koniec tej przygody? Otóż nie do końca! Już niebawem odbędzi się premiera koreańskiej wersji serialu, nad którą czuwa twórca oryginału! Dom z Papieru: Korea – data premiery i najważniejsze informacje.

Są na sali fani Call of Duty? W tym roku premierę będzie miała kontynuacja ciepło przyjętego rebootu Modern Warfare z 2019 roku. Co o niej wiadomo? Wszystkie najważniejsze informacje zostały zawarte przez Kubę w jego artykule. Call of Duty: Modern Warfare 2 – data premiery, cena, informacje.

Finałowy sezon Peaky Blinders nadrobiony, a w sercu teraz pustka? To może warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat Tommy’ego Shelby’ego – charyzmatycznego przywódcę tego gangu? Thomas Shelby – kim jest przywódca Peaky Blinders?

blog morele

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Technologia

 

 

Recenzje

 

 

Rozrywka

 

 

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:33
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.