Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll – prasówka #35 – Co na blogu piszczy?

Kolejny tydzień na blogu Scroll za nami i przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Sprawdź, których publikacji na pewno nie możesz przegapić! Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Na blogu scroll.morele.net jak zwykle pojawiło się mnóstwo treści i cały czas staramy się, żeby wielbiciele technologii, popkultury czy ogólnie rozrywki znalazł coś dla siebie.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji z zeszłego tygodnia! 

Sporo ostatnio się mówi o NFT, które z dnia na dzień traci na popularności. Dalej nie do końca wiesz o co z tym wszystkim chodzi? Nic straconego – tego dowiesz się z artykułu Błażeja Najważniejsze informacje o NFT: co to jest, do czego służy, skąd ta popularność? 

Już niebawem na ekrany kin dosłownie wleci kontynuacja kultowego Top Gun, gdzie Tom Cruise ponownie wcielił się w nieustraszonego pilota. Chcesz nieco więcej dowiedzieć się na temat tego filmu? Koniecznie zajrzyj do tekstu Kuby, w którym przedstawił wszystkie najważniejsze informacje Top Gun: Maverick – najważniejsze informacje. Data premiery, zwiastun, obsada 

Szukasz nowych słuchawek gamingowych dla siebie lub na prezent? Masz dość okablowania i preferujesz coś bezprzewodowego? W takim razie powinny CIę skusić HyperX Cloud II wireless, których recenzję przeczytasz na łamach naszego bloga! HyperX Cloud II Wireless – recenzja słuchawek. Udoskonalona perfekcja

Przy zakupie telefonów czy też innych produktów często napotyka się na oznaczenia typu IP65, IP67 itp. Co one dokładnie oznaczają? Tego dowiesz się po lekturze tekstu Czym są stopnie ochrony IP? Co oznacza IP54, IP65, IP67 i inne kody?

blog morele

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Technologia

 

 

Recenzje

 

 

Rozrywka

 

 

Poradniki

 

 

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:03
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.