Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll – prasówka #34 – Co na blogu piszczy?

Kolejny tydzień na blogu Scroll za nami i przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Sprawdź, których publikacji na pewno nie możesz przegapić! Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Na blogu scroll.morele.net jak zwykle pojawiło się mnóstwo treści i cały czas staramy się, żeby wielbiciele technologii, popkultury czy ogólnie rozrywki znalazł coś dla siebie.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji z zeszłego tygodnia! 

Zacznijmy od tego, że pod koniec zeszłego tygodnia blog obchodził swoje pierwsze urodziny! Wpadnij nieco poczytać o tym, jak to się wszystko zaczęło i jak wspominamy nasze początki Scroll ma już rok – oto jak zaczęła się nasza historia.

Pracujesz na komputerze i chciałbyś zwiększyć swoje workflow? W takim razie koniecznie zajrzyj do tekstu Kuby, który omawia jak działa autostart! Funkcja ta z pewnością ułatwi Ci życie Autostart Windows – jak wyłączyć i dodać programy?  

Jeżeli zastanawiało Cię, czy płatność BLIKiem jest w ogóle bezpieczna, to Michał w swoim artykule powinien rozwiać Twoje wątpliwości Czy BLIK jest anonimowy i bezpieczny? 

Platform streamingowych mnoży się jak grzybów po deszczu. Którymi konkretnie warto się zainteresować? Na to pytanie na pewno znajdziesz odpowiedź w tekście Najlepsze platformy streamingowe w Polsce – gdzie oglądać filmy i seriale online? 

Scroll

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Technologia

Recenzje

Rozrywka

Poradniki

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:34
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.