Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll – prasówka #33 – Co na blogu piszczy?

Kolejny tydzień na blogu Scroll za nami i przybyło nam wiele ciekawych artykułów. Sprawdź, których publikacji na pewno nie możesz przegapić! Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Na blogu scroll.morele.net jak zwykle pojawiło się mnóstwo treści i cały czas staramy się, żeby wielbiciele technologii, popkultury czy ogólnie rozrywki znalazł coś dla siebie.  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najciekawszych publikacji z zeszłego tygodnia! 

Ostatnio bardzo często mówi się o proxy, szczególnie w kwestii usług streamingowych. Co to dokładnie jest? Tego się dowiesz z tekstu Błażeja, który wszystko kompleksowo wyjaśnił. Czym jest proxy? Do czego służy serwer pośredniczący?

Maj to kolejna porcja nowości na przeróżnych popularnych usługach, w tym właśnie Netfliksie. Jakich tytułów spodziewać się na tej platformie w tym miesiącu? Koniecznie sprawdź artykuł Kuby, aby się tego dowiedzieć! Netflix – maj 2022. Lista premier filmów i seriali

Ciuchy zalegają Ci w szafie i nie wiesz co z nimi zrobić? Zależy Ci na ich szybkiej sprzedaży, a nie bardzo wiesz gdzie to wszystko wystawić? Spokojnie! Michał spieszy na ratunek, wraz ze swoim artykułem Aplikacje do sprzedaży ubrań. Gdzie sprzedawać ubrania w Internecie.

Toż to komunia za chwilę! Nie wiesz co kupić młodemu komunikantowi? Koniecznie sprawdź nasze propozycje w tekście Jaki prezent na komunię dla chłopca? Wybieramy najlepszy prezent! .

Scroll

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Technologia

Recenzje

Rozrywka

Poradniki

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:39
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.