Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #3, czyli najlepsze tematy z ostatniego tygodnia

Za nami kolejny tydzień, który był na naszym blogu bardzo intensywny. Zapraszamy na przegląd nowości i najciekawszych materiałów, których nie możecie przegapić.

Letnia aura przypomina nam czasy dzieciństwa spędzonego na dworze (na polu - jeśli jesteś Krakusem). Ta nostalgiczna atmosfera przypomniała nam o dawno zapomnianym towarzyszu, jakim była kultowa w Polsce konsola Pegasus. Jeśli na dźwięk tego słowa zalewają Cię miłe wspomnienia, koniecznie zajrzyj do artykułu Pegasus – najlepsze gry na konsolę z dzieciństwa wielu Polaków

Jeśli jednak zamiast oglądać się za siebie wolisz patrzeć naprzód, koniecznie zwróć uwagę na ekscentrycznego Elona Muska i jego nietypowe pomysły. Jeden z nich może już całkiem niebawem zrewolucjonizować nasze życie. O jaki projekt chodzi i co takiego ma do zaoferowania? Odpowiedzi poznasz w tekście Neuralink – firma neurotechnologiczna Elona Muska. Wszystko, co musisz wiedzieć

Neuralink

Przyszedł w końcu ten moment, kiedy musieliśmy zadać sobie pytanie: jesteśmy bardziej nerdami, czy geekami? Pojawiły się na tym polu pewne spory dotyczące definicji obu terminów. Postanowiliśmy je rozwiązać - i tak powstał artykuł Nerd czy geek? Kim są i jaka jest między nimi różnica?

Natomiast jeśli letnia beztroska spowodowała u Ciebie luki w pamięci, warto zajrzeć do tekstu Zapomniałeś hasła? Jak je odzyskać? Metody odzyskiwania utraconych haseł — do Facebooka, poczty, WiFi, komputera. Poznasz tutaj kilka ciekawych sposobów na zwiększenie swojego bezpieczeństwa  w sieci. 

Scroll

Zapraszamy na scroll.morele.net! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, oto pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Rozrywka:

Recenzje:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
5,0
5 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:12
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.