Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #19 - Co na blogu piszczy?

Tydzień po tygodniu ogrom treści jest dodawany na blog Scroll. Zdecydowana większość materiałów pisana jest lekkim, przyjemnym językiem, nawet kiedy mowa o skomplikowanych tematach. Wybierz dowolny artykuł i się o tym przekonaj. Zapraszam do lektury!

Blog scroll.morele.net stabilnie rośnie w ilość dostępnych treści, a tematy poruszane są równie wszechstronne, co fascynujące. Staramy się, żeby każdy zainteresowany postępami technologicznymi, popkulturą czy rozrywką znalazł coś dla siebie. Przeczytasz u nas zarówno o odkryciach astronomicznych, jak i przełomach technologicznych czy najnowszych premierach filmów.

W swoim artykule Dwie supermasywne czarne dziury zlokalizowane najbliżej Ziemi – nowe odkrycie astronomów Błażej przybliżył nam jedno z bardziej interesujących znalezisk astronomicznych ubiegłych lat. Złączone w grawitacyjnym tańcu giganty wpływają na gigantyczną przestrzeń wokół, a ich połączenie może być odczuwalne w całej ich galaktyce. Więcej o tym przeczytacie we wspomnianym artykule, jednak skala tematu jest trudna do wyobrażenia.

Supermasywne czarne dziury

Jak było podkreślone we wstępie - skupiamy się nie tylko na rozsadzających głowę tematach astronomicznych, ale też rozrywce. Premiera Cyberpunka 2077 była wielkim wydarzeniem, niezależnie od osobistej opinii o grze. Z tego też powodu Michał postanowił przybliżyć nam postać rock’n’rollowca, jakim był Johnny Silverhand – kim jest postać z Cyberpunk 2077? Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Cyberpunk 2077, to może postać charyzmatycznego bad-boya was przekona.

Długie redakcyjne godziny przy biurku, a potem sesje grania na PC czy konsoli odbijają się na plecach i miejscu dalej, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Drugi z naszych Michałów podjął się przetestowania modelu fotela, który miał z tym pomóc. Z narażeniem zdrowia i życia napisał tę recenzję Diablo X-One 2.0 Aqua Blue – recenzja. Najlepszy fotel gamingowy dla każdego gracza? - nie pozwól, żeby jego poświęcenie poszło na marne i przeczytaj jego rozbudowaną analizę.

Wiele podobnych materiałów znajdziecie poniżej. Idealne do czytania w przerwie na kawę czy lunch. Zachęcamy też do dzielenia się swoją opinią - pod każdym z artykułów dostępna jest sekcja komentarzy!

Scroll

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Poradniki:

 

 

Technologia:

 

 

Rozrywka:

 

 

Recenzje:

 

 

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:14
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.