Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #18, kolejny styczniowy update z bloga

Styczeń jest w pełnym rozkwicie, więc na blogu praca wre. Noworoczne postanowienia mamy ambitne i chcemy podzielić się z wami, tym co już jest gotowe do czytania. Każdy z artykułów będzie idealnym kompanem do porannej kawy czy herbaty.

Blog scroll.morele.net jest jednym z tych miejsc w Internecie, gdzie znajdziesz coś na prawie każdy temat szerokiego zakresu tzw. geek. Czy to najnowsze rozwiązania technologiczne, recenzje świeżych filmów, gier czy sprzętu, poradniki czy wiadomości ze świata - wszystko to znajdziesz właśnie na Scrollu. 

Trzymając się utartego schematu - zaczniemy od poradników. Nie jest to najprostsza kategoria do pisania, gdyż każdy z tematów musi być dogłębnie przeanalizowany i testowany. Cóżby to był za poradnik, który jest nierzetelny? W jednym z poradników, Błażej zmierzył się z tematem nauczania hybrydowego - problemu, który pomimo najszczerszych starań wszystkich zaangażowanych, nie zamierza odejść do przeszłości. Przeczytaj Jak działa nauczanie hybrydowe? Czy nauczanie i przyswajanie wiedzy w tym systemie jest efektywne? i bądź na czasie z najnowszymi zmianami.

Nauczanie hybrydowe

W dziedzinie technologii, Tomasz dzielił się swoimi przemyśleniami o prywatności użytkowników smartfonów. Temat równie skomplikowany co kontrowersyjny. Nie da się jednak zaprzeczyć, że olbrzymie ilości danych się od nas pobierane codziennie. Zobacz jak DuckDuckGo chce walczyć ze śledzeniem użytkowników Androida. Muszą tylko dać mu szansę i sam rozstrzygnij, po której stronie się opowiesz.

Nasza encyklopedia gier jest stale rozbudowywana o kolejne pozycje. Jednym z tytułów, który ostatnio dodał Konrad jest Ghost of Tsushima (PS4, PS5). Hit wydany w 2020 roku, na konsolę PlayStation 4, narobił sporo zamieszania w świecie gier akcji. Przeczytaj nasz wpis, jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów związanych z tą produkcją.

W dziale Rozrywka dużą popularnością cieszą się przemyślenia Jakuba, po graniu w jeden z największych tytułów 2021 roku - Battlefield 2042. Choć gra podzieliła graczy i koło dyskusji ciężko przejść obojętnie, to Kubie udało się zachować wyważoną opinię i sprawiedliwie przedstawić niedociągnięcia, zauważając też pozytywne aspekty. Nie był jedyną osobą w redakcji, która grę testowała i się w artykule Battlefield 2042 – recenzja. Rewolucja w serii i toksyczna miłość wypowiedziała na jej temat - zapraszam do lektury!

Scroll

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu w ostatnim czasie:

Poradniki:

Technologia:

Rozrywka:

Recenzje:

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.