Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #17, czyli co słychać na naszym blogu

Nastał nowy rok, a wraz z nim nowa, świeżą porcja tekstów na naszym blogu! Przekonaj się co pojawiło się u nas nowego - ta prasówka pozwoli Ci wyłowić tematy, które najbardziej pasują Twoim gustom. Zaczynajmy!

Blog scroll.morele.net to miejsce, które warto dodać do swoich zakładek. Codziennie pojawia się tu masa interesujących treści ze świata technologii, Internetu, rozrywki i wielu innych, tematycznie powiązanych artykułów. Przyjrzyjmy się zatem poszczególnym głównym kategoriom na blogu - uwierzcie mi na słowo, zdecydowanie jest wiele ciekawych tematów do przeczytania.

Niech prasówkę rozpoczną Poradniki. Choć kategoria ta, tym razem, nie była najpopularniejsza jeśli idzie o ilość tekstów, to jednak znajdziecie w niej wiele informacji dotyczących Windowsa 11. Jeśli chcecie wiedzieć jak pobrać i zainstalować najnowszy system operacyjny od Microsoftu, to polecam Jak pobrać Windows 11? Instalacja Windows 11 krok po kroku. Ten tekst przeprowadzi Was przez wszystkie najważniejsze kroki, które dotyczą instalacji systemu operacyjnego od amerykańskiego giganta. To jednak nie wszystko, bo poradniki serwują znacznie więcej informacji dotyczących “jedenastki” - wszystko na wyciągnięcie ręki!

Mysz

Przechodząc dalej do Technologii, znajdziecie tam interesujący artykuł na temat myszy komputerowej. Tekst Pierwsza mysz komputerowa to kamień milowy w rozwoju komputerów PC. Tak wyglądała pokaże Wam i objaśni jak wyglądały początki popularnego gryzonia, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie codziennej pracy z komputerami osobistymi. Sprawdźcie sami i przekonajcie się jak bardzo różniła się ona od najnowszych modeli.

Pora się odprężyć, zatem obieramy kierunek na Rozrywkę. Myślicie o rozpoczęciu śledzenia esportu ale nie wiecie od czego zacząć? Polecam zatem Gry esportowe – które są najpopularniejsze? Esport – w które tytuły warto zagrać, a jakie lepiej oglądać, który przybliży Wam najpopularniejsze tytuły esportowe. Podpowiadamy co warto oglądać i jakie transmisje są najbardziej emocjonujące.

Kończymy recenzjami - tym razem ocenialiśmy wiele różnych rzeczy: gry, monitory czy telefon. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem realme 8, to odsyłam Was do tekstu Recenzja realme 8 – nie PRO, ale też niezły, autorstwa Maćka. Przekonajcie się sami czy model ten przypadł mu do gustu.

Scroll

Zestawienie tekstów, które ostatnio ukazały się na blogu:

Poradniki:

Technologia:

Rozrywka:

Recenzje:

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:09
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.