Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #12, wszystkie artykuły ubiegłego tygodnia

W ostatnim okresie na naszym blogu scroll.morele.net pojawiło się wiele ciekawych tekstów dla fanów technologii. Sprawdź, których nie możesz przegapić!

Blog scroll.morele.net dostarcza coraz więcej interesujących treści. W ostatnim tygodniu przygotowaliśmy mnóstwo publikacji związanych z szeroko rozumianą technologią i rozrywką - powinny one zainteresować każdego szanującego się geeka! Na łamach Scrolla znajdziesz też mnóstwo praktycznych porad, które pomogą w obsłudze różnego rodzaju urządzeń i aplikacji.

Ostatnie tygodnie na Scrollu były szczególnie łaskawe dla wszystkich fanów gier i filmów. Obie branże wchodzą w bardzo intensywny okres głośnych premier, zatem mieliśmy o czym pisać. Szczególnie polecamy zapowiedź nowego filmu genialnego aktora i reżysera - Clinta Eastwooda. Legenda Hollywood szykuje dla nas kolejny hit? Przekonasz się z tekstu Kolejny filmy od Eastwooda - Cry Macho. Co wiemy o nim do tej pory?

Cry Macho

Po długo wyczekiwanej zapowiedzi gry God of War: Ragnarock, postanowiliśmy spojrzeć wstecz. Materiał Historia serii gier God of War – najważniejsze informacje o brutalnej grze Santa Monica Studios śledzi losy Kratosa na przestrzeni kolejnych części kultowej serii. Czy warto dzisiaj wrócić do starszych tytułów? Przekonaj się!

Kochasz gry? Pewnie uważasz, że fajnie by było dostawać pieniądze za granie? W takim razie kariera testera gier wydaje Ci się spełnieniem marzeń? Zanim wyślesz CV lepiej zapoznaj się z naszym tekstem Praca jako tester gier — jak zostać testerem gier?. Zdradzamy w nim kulisy branży.

Osoby zainteresowane inwestycjami oraz rynkami finansowymi powinny skierować swój wzrok na artykuł Czym są kryptowaluty? Podstawowe informacje o kryptowalutach w pigułce. Opisaliśmy w nim fenomen BitCoina oraz innych kryptowalut. Wyjaśniamy jak działa ich wydobycie i czy warto się nimi zainteresować.

Scroll 

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich publikacji z ubiegłego tygodnia.

Technologia:

Poradniki:

Rozrywka:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)