Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Satysfakcja Gwarantowana z Oral-B

Kup produkt marki Oral-B objęty promocją i przetestuj go przez 100 dni. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy!

Jak skorzystać z akcji promocyjnej?
step-mark-icon 1
W terminie do 30 czerwca 2022 roku zakup jeden z produktów Oral-B biorących udział w programie Satysfakcja Gwarantowana (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód kupna (paragon lub fakturę).
step-mark-icon 2
W przeciągu 100 dni od daty zakupu zdecyduj, czy urządzenie Cię satysfakcjonuje. Jeśli nie, możesz go zwrócić. W tym celu wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej producenta.
step-mark-icon 3
Zapakuj zwracany produkt i dołącz do niego wypełniony formularz oraz dowód zakupu. Całość wyślij pod wskazany adres.
step-mark-icon 4
W przeciągu 30 dni roboczych od dnia dostarczenia przesyłki pieniądze wydane na zakup sprzętu zostaną przesłane na Twoje konto bankowe.
Urządzenia Oral-B objęte akcją promocyjną

Program stwarza doskonałą okazję do tego, aby przetestować zakupiony produkt, a następnie, jeśli zajdzie taka potrzeba, uzyskać pełen zwrot wydanej kwoty. Zwłaszcza że obejmuje on wiele urządzeń producenta. Sprawdź, na co możesz się zdecydować.

Zobacz najpopularniejsze produkty, biorące udział w promocji:
  • Szczoteczki elektryczne Oral-B - mowa o wszystkich modelach akumulatorowych tego producenta (w promocji nie biorą udziału szczoteczki na baterie). Wypróbować możesz więc zarówno standardowe urządzenia rotacyjne, jak i szczoteczki soniczne, które czyszczą zęby w sposób skuteczny i bezpieczny. Z powodzeniem mogą być używane także przez osoby z nadwrażliwością.

    Oferta jest szeroka, dlatego podczas wyboru produktów warto zwracać uwagę na parametry techniczne szczoteczek, jak również na obsługiwane przez nie funkcje. Mowa tu między innymi o różnych programach szczotkowania (np. tryb codzienny, delikatny, wybielanie, masaż), a także czujniku siły nacisku czy sygnalizatorze czasu mycia.
  • Irygatory Oral-B - program obejmuje urządzenia z serii OXYJET, AQUACARE i AQUACARE PRO-EXPERT. Będą to więc wysokiej klasy irygatory, które zdecydowanie ułatwią higienę jamy ustnej. Zwłaszcza że obsługują różne tryby pracy i nowoczesne technologie, zapewniające chociażby bezpieczne usuwanie resztek pokarmu.
  • Zestawy Oral-B - mowa o rozbudowanych zestawach z takich serii jak OXYJET + 3000, OXYJET + PRO 2000 oraz AQUACARE PRO-EXPERT + GENIUS X. Składają się one między innymi z nowoczesnych szczoteczek i irygatorów. Stwarzają więc doskonałą okazję do tego, aby zaopatrzyć w komplet sprawdzonych urządzeń, dzięki którym higiena jamy ustnej okaże się znacznie prostsza. A jeśli nie, to przez 100 dni od zakupu możesz je zwrócić.

Żeby otrzymać zwrot pieniędzy, należy kompletny produkt wysłać na adres Avanti, ul. Reymonta 4a, 05-070 Sulejówek. Nie zapomnij dodać do przesyłki wypełnionego i podpisanego formularza, a także dowodu zakupu. Przypominamy, że promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku.

bulb-learn-more-section-icon

Warto wiedzieć!

W promocji biorą udział tylko wybrane produkty - szukaj produktów z oznaczeniem "Satysfakcja gwarantowana". Z promocji wyłączone są produkty z oferty marketplace.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:59
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.