Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Rozwiązania do pracy dostosowane do Twoich potrzeb

Sprawdź elektronarzędzia największych firm w branży. Postaw na niezawodność i jakość z DEWALT oraz STANLEY.

Innowacje, które mają znaczenie

DEWALT jest zawsze w terenie! Narzędzia testowane są w trudnych warunkach i w każdym terenie. Inżynierowie sprawdzają  co działa, a co nie, dzięki czemu wszystko staje się lepsze. Każda wprowadzana innowacja wynika z chęci zwiększenia wydajności, łatwości użytkowania oraz produktywności. Zmiany te sprawiają, że narzędzie działa lepiej, a użytkownik który z nich korzysta realnie odczuwa zmianę.

Od technologii wykorzystywanej w badaniach kosmosu i w lotnictwie po wykorzystanie technologii Bluetooth®, DEWALT jest zawsze w czołówce innowacyjności.

Bezpośrednie opinie użytkowników inspirują inżynierów DEWALT do przedefiniowania tego, co jest możliwe. Korzystając z najnowszych technologii, podejmują wyzwania w miejscu pracy, aby zwiększyć wydajność, produktywność i pomóc Ci lepiej wykorzystać swoje narzędzia.

Najwyższa jakość z historią

Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz realizować wizje poprzez pracę.
Od roku 1843 wyznaczamy najwyższe standardy jakości we wszystkim, co robi. Nie ma na świecie firmy o mocniejszej tradycji, ani firmy, która ma tak wielkie doświadczenie w ciężkiej pracy, innowacyjności oraz w mocnych narzędziach, które profesjonalistom na całym świecie pomagają w codziennej pracy.

Udostępnij
3,9
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.