Udostępnij
Skomentuj

Przygotuj się na przyszłość z Windows Server 2022

Zmiany to nieodłączny element prowadzenia biznesu. Już teraz możesz zagwarantować swojej firmie bezpieczną przyszłość z Windows Server 2022.

Czas na aktualizację

Zgodnie z zaplanowanym przez firmę Microsoft cyklem życia, Windows Server 2012 oraz Windows Server 2012 R2 będą wspierane do 10 października 2023 roku. Nie jest to równoznaczne z brakiem możliwości korzystania z tego oprogramowania, ale trzeba pamiętać, że kolejnych aktualizacji dla Windows Server 2012 już nie będzie. Warto przygotować się na zmiany już teraz! To idealny moment aby zaplanować i zaktualizować system operacyjny do najnowszej wersji. Zadbaj o bezpieczeństwo danych oraz zdobądź najnowocześniejsze narzędzia dla swojego środowiska IT.
Produkty ze wsparciem kończącym się w 2023 roku sprawdzisz tutaj.

Zagwarantuj bezpieczeństwo swojego biznesu

Windows Server 2022 wprowadza zaawansowane wielowarstwowe zabezpieczenia, możliwości hybrydowe z Azure oraz elastyczną platformę aplikacji. W ramach tego wydania dostępna są funkcje secure-core, które pomagają chronić sprzęt, oprogramowanie układowe i możliwości systemu operacyjnego Windows Server przed zaawansowanymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Serwer Secured-core bazuje na technologiach takich jak Windows Defender System Guard i Virtualization-based Security, aby zminimalizować ryzyko związane z lukami w oprogramowaniu sprzętowym i zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

Udostępnij
4,4
7 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:18
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.