Udostępnij
Skomentuj

Promocja z Microsoft i Norton na 5!

Kup zestaw Microsoft 365 Family plus Norton 360 Deluxe dla pięciu urządzeń na 12 miesięcy w promocyjnej cenie.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
step-mark-icon 2
W polu „dodaj kod rabatowy” wpisz kod: MICRONORT.
step-mark-icon 3
Cena zestawu zostanie automatycznie obniżona do 299 zł. Następnie przejdź do finalizacji zamówienia.

Usługa stworzona z myślą o tym, aby maksymalnie wykorzystać Twój cenny czas, usprawnić komunikację oraz chronić Twoich najbliższych.

Trwająca obecnie promocja to niezwykła okazja dla każdego ucznia, studenta i pracownika w home Office do zaopatrzenia się w zestaw oprogramowania, stanowiącego podstawę skutecznego i komfortowego

Dziś, kiedy pracujemy i uczymy się zdalnie, bardziej niż kiedykolwiek dostrzegamy, jak ogromny wpływ na życie codziennie może mieć praca – i odwrotnie. Bycie w stałym kontakcie ze światem jest teraz niezwykle ważne. Oprogramowanie Microsoft 365 to potężny zestaw darmowych aplikacji i usług, które pomogą Ci tworzyć, udostępniać, być w kontakcie i współpracować z przyjaciółmi i rodziną w sieci, a także za pośrednictwem urządzeń z systemami Windows, MacOS, iOS i Android. Bezpłatne aplikacje Office, Word, Excel, PowerPoint, Skype, Outlook, OneNote i OneDrive używane przez ponad pół miliarda ludzi umożliwiają współtworzenie projektów i dokumentów, prowadzenie rozmów wideo, komunikowanie się oraz przechowywanie plików. Każdego dnia staramy się ulepszać i wprowadzać innowacje w zakresie tych narzędzi i usług.
Obecnie ponad 38 milionów osób korzysta z usługi Office 365, która obejmuje najbardziej nowoczesne aplikacje, 1 TB pamięci chmurowej OneDrive na osobę (wystarcza ona do przechowywania tysięcy zdjęć o wysokiej rozdzielczości lub setek godzin nagrań wideo), 60 minut na połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi w aplikacji Skype, zaawansowane zabezpieczenia chroniące przed złośliwym oprogramowaniem i wyłudzaniem danych oraz bieżące wsparcie techniczne.

Wiele poziomów ochrony urządzeń i prywatności w Internecie dla całej rodziny — w ramach zintegrowanego rozwiązania

Program Norton 360 Deluxe zapewnia kompleksową ochronę przed oprogramowaniem destrukcyjnym dla maksymalnie 5 komputerów PC lub Mac albo urządzeń z systemem Android lub ioS, oraz Kontrolę rodzicielską pomagającą chronić dzieci w Internecie, funkcję Password Manager do przechowywania haseł i zarządzania nimi oraz Kopię zapasową w chmurze dla komputera PC.
Program Norton 360 Deluxe obejmuje także sieć VPN dla maksymalnie 5 urządzeń oraz program SafeCam dla komputera PC. Program Secure VPN pozwala anonimowo i bezpiecznie przeglądać Internet, nawet w publicznej sieci Wi-Fi, a program SafeCam ostrzega użytkownika przed próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do kamerki internetowej i blokuje takie próby.

Microsoft Microsoft 365 Family PL (6GQ-01593) + Norton 360 Deluxe (21408667)

349 zł 299 zł

Uwaga!

Promocja trwa do 30 listopada lub wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.

Udostępnij
5,0
3 oceny
2 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Norton żąda podania numery karty kredytowej, nawet przy próbie instalacji już zakupionych pakietów (oczywiście dla naszego dobra, abyśmy nie musieli zajmować się automatycznym przedłużeniem subskrypcji za rok, to jej odwołanie wymaga podjęcia jakiegoś działania), inaczej odmawia jakiekolwiek współpracy. Kiedyś próbowałem uruchomić w jakikolwiek sposób kilka kupionych na zapas (z półrocznym wyprzedzeniem) pakietów, nie da się bez podania numeru karty w żaden sposób, straciłem czas i pieniądze.

Karty w internecie nie używam z zasady, nikomu nie podałem jej numeru, płacę wyłącznie Blikiem, w ostateczności przelewem.
Ta wersja Nortona nie wymaga podania danych karty płatniczej.
Specjalista Morele | 19:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.