Udostępnij
Skomentuj

Promocja na myjki do okien Karcher

Kup, zarejestruj i odbierz dodatkowe wyposażenie do czyszczenia

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Kup wybraną myjkę do okien w terminie od 1 marca do 30 maja 2024. Zachowaj dowód zakupu.
step-mark-icon 2
Zarejestruj urządzenie do 14 czerwca 2024 przez formularz na stronie Kärcher.
step-mark-icon 3
Po poprawnej weryfikacji zgłoszenia, prezent zostanie do Ciebie wysłany na podany w formularzu adres.

Uwaga!

*Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Szczegółowa lista produktów biorących udział w promocji znajduje się w regulaminie. Promocja trwa od 01.03.2024 do 30.05.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Zyskaj akcesoria:

Przy zakupie określonych modeli myjek Karcher, można zyskać atrakcyjne gratisy:

  • Zestaw padów z mikrofibry (2 sztuki): Te pady zostały zaprojektowane specjalnie do mycia wewnątrz domu. Posiadają praktyczne zapięcia na rzepy, które ułatwiają pracę ze spryskiwaczami do WV. Dzięki nim czyszczenie staje się łatwiejsze i bardziej skuteczne.

  • Środek do czyszczenia szkła w koncentracie, 750 ml: Produkt RM 500 jest skoncentrowanym środkiem do czyszczenia szkła, który skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy oraz zanieczyszczenia emisyjne. Co ważne, nie pozostawia smug, co gwarantuje doskonały efekt czyszczenia. Ta wersja jest limitowaną edycją o przyjemnym zapachu liliowym, co dodaje do czynności czyszczenia jeszcze większej przyjemności.

W zależności od wybranego modelu myjki możesz zyskać zestaw akcesoriów dla myjek do okien WV - 1 szt. ściereczkę i 1 szt. środka czyszczącego lub zestaw akcesoriów dla myjek do okien WV kompletowanych z padami wibrującymi KV oraz do samych padów wibrujących KV -  2szt. środka czyszczącego RM 500. Szczegóły w regulaminie promocji.

Produkty, biorące dział w promocji:

Poniżej prezentujemy wybrane produkty marki Karcher, biorące udział w promocji. Aby poznać pełną listę produktów zapoznaj się z regulaminem.

Czystość, jakość, niezawodność!

Karcher to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań do czyszczenia, oferujący wysokiej jakości myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe, urządzenia do sprzątania i inne produkty, które zapewniają niezawodne, skuteczne i efektywne rozwiązania dla domu i przemysłu. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu, marka Karcher jest synonimem profesjonalizmu i doskonałej jakości.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:37
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.