Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Premiera klawiatury Dream Machines DreamKey

Już 13 grudnia do sprzedaży w naszym sklepie trafi najnowsza klawiatura Dream Machines. Sprawdź, co potrafi i jakie jest jej zastosowanie.

Model DreamKey, bo o nim mowa, przygotowany został w dwóch wersjach: TKL oraz FULL. To gamingowa klawiatura mechaniczna, która stanowi świetne połączenie bogatej funkcjonalności z nowoczesnym designem.

 

Klawiatura Dream Machines DreamKey – dane techniczne

Producent skupił się na spełnieniu potrzeb najbardziej wymagających graczy, czego efektem okazał się sprzęt doskonale dopasowany do najnowszych produkcji. Także tych sieciowych. Potwierdzeniem tego jest zresztą specyfikacja modelu.

 • Typ – klawiatura mechaniczna
 • Dostępne wersje – TKL i FULL
 • Przełączniki – Kalih Box Red (TKL) lub Kalih Box Brown (FULL)
 • Łączność – przewodowa, wejście USB typu C
 • Długość kabla – 1,8 m
 • Układ klawiatury – US
 • Żywotność przełączników – 70 mln kliknięć
 • Podświetlenie – RGB
 • Wykonanie – aluminiowa obudowa, regulowany spód, antypoślizgowe nóżki
 • Obsługiwane funkcje – makra, profile, regulacja jasności podświetlenia, Anti-Ghosting, N-Key Rollover

W obu wersjach klawiatura zapewnia prawdziwie gamingowe osiągi, które pozwolą uzyskać przewagę w wielu typach gier. Wszystko to sprawia, że warto po nią sięgnąć.

 

Przełączniki w klawiaturze Dream Machines DreamKey

 

Podstawową różnicę między modelami TKL a FULL stanowi obecność panelu numerycznego w modelu pełnym. Do tego dochodzą również przełączniki. Producent przygotował bowiem dwa warianty – dobrze będzie więc przyjrzeć się im bliżej i sprawdzić, jakie korzyści zapewniają.

 • Przełączniki Kalih Box Red – zamontowane w klawiaturze TKL. Należą one do kategorii elementów liniowych. Zapewniają aktywację na poziomie 49 g. Ich specyfika sprawia, że świetnie sprawdzają się zwłaszcza w grach typu FPS, w których istotna staje się szybka reakcja.
 • Przełączniki Kalih Box Brown – dostępne w klawiaturze DreamKey FULL. To modele dotykowe. Do aktywacji przełączników potrzebna jest siła nacisku wynosząca 55 g. Zostały one przystosowane zarówno do grania, jak i do pisania, dlatego z urządzenia możesz korzystać na co dzień.

Montowane w klawiaturze przełączniki wyróżniają się nie tylko skutecznym działaniem, ale też długą żywotnością, wynoszącą do 70 mln kliknięć.

 

Klawiatura dla graczy Dream Machines DreamKey

 

Zaimplementowany system podświetlenia RGB sprawia, że sprzęt przykuwa uwagę niezwykle atrakcyjnym designem. Co ważne, w łatwy sposób możesz zmieniać natężenie, barwę, kierunek oraz prędkość generowanego światła. Dostęp do tego typu ustawień zyskujesz za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania DreamKey.

Dodatkowym ułatwieniem jest pełny Anti-Ghosting, zaimplementowany poprzez funkcję N-Key Rollover. Sprawia on, że wszystkie naciśnięcia zostają zarejestrowane przez system. Bez względu na to, z jak skomplikowanych kombinacji klawiszy korzystasz.

Do tego dochodzi wysoka wytrzymałość mechaniczna klawiatury, za którą odpowiada aluminiowy korpus. Jest on w pełni odporny na wstrząsy i mocny nacisk, dlatego możesz mieć pewność, że nowa klawiatura od Dream Machines sprawdzi się przy każdej rozgrywce – niezależnie od tego, jak intensywna się okaże. Nowe modele DreamKey stanowią więc optymalny wybór do gier i nie tylko!

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:56
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.