Udostępnij
Skomentuj

Poznaj TP-linkDeco X50-5G

Poznaj TP-Link Deco X50-5G, czyli nową generację domowego WiFi, która dzięki sieci 5G zapewni ultraszybkie i niezawodne połączenia w każdym zakątku Twojego domu.

Rewolucyjne rozwiązanie mesh z technologią 5G

Deco X50-5G to innowacyjne rozwiązanie z segmentu urządzeń mesh, oferujące połączenia w standardzie WiFi 6 oraz z wbudowanym modemem 5G. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się prędkościami sięgającymi nawet 3000 Mb/s, w dwóch pasmach transmisji: do 2402 Mb/s na częstotliwości 5 GHz oraz do 574 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają dostępu do szybkiego internetu stacjonarnego, umożliwiając korzystanie z internetu o wysokiej prędkości w każdym miejscu, gdzie dostępna jest sieć komórkowa.

Niezawodne połączenie w każdym miejscu

Deco X50-5G nie tylko zapewnia wyjątkową prędkość transferu danych dzięki wbudowanemu modemowi 5G/LTE, ale także oferuje wsparcie dla standardu WiFi 6 (AX3000) oraz portu 2,5G WAN/LAN. Dzięki tym funkcjom, router jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając stabilne i szybkie połączenia internetowe.

Prosta konfiguracja i elastyczność użytkowania

Urządzenie może pełnić rolę głównego źródła internetu w domu lub w dowolnym miejscu, gdzie zastosowane zostanie połączenie przez kartę SIM. Dzięki czterem wbudowanym antenom 5G/LTE, Deco X50-5G zapewnia nie tylko stabilność, ale także możliwość zastosowania zewnętrznych anten w celu optymalizacji zasięgu.

Zaawansowane technologie dla najlepszej wydajności

Deco X50-5G wyróżnia się także zaawansowanymi technologiami poprawiającymi wydajność sieci WiFi, takimi jak szerokość kanału 160 MHz, modulacja 1024-QAM, OFDMA, MU-MIMO oraz Beamforming. Dodatkowo, dzięki kompatybilności z innymi urządzeniami z serii Deco, użytkownicy mogą łatwo rozbudować swoją sieć mesh, zapewniając płynne przejścia między punktami dostępu na terenie całego domu.

Pełna ochrona i łatwe zarządzanie siecią

Deco X50-5G to nie tylko szybki internet, ale także pełna ochrona danych dzięki szyfrowaniu WPA3 oraz funkcjom bezpieczeństwa TP-Link HomeShield. Rodzice docenią możliwość personalizacji ustawień kontroli rodzicielskiej, co pozwoli na bezpieczne korzystanie z internetu przez dzieci. Konfiguracja i zarządzanie siecią są niezwykle proste dzięki dedykowanej aplikacji, umożliwiającej szybkie dostosowanie ustawień.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:51
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.