Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Poznaj nowości BaByliss Hydro Fusion!

BaByliss Hydro Fusion to linia profesjonalnych sprzętów do stylizacji włosów przeznaczonych do użytku domowego. Sprawdźmy czym tym razem zaskoczy nas firma BaByliss!

Hydro Fusion BaByliss

Seria Hydro Fusion wzbogaca swoje produkty o podwójny system jonizacji, czyli Advanced Plasma Technology, który sprawia, że kondycja włosów użytkowniczek i użytkowników akcesoriów BaByliss ulega znacznemu polepszeniu. Emisja dodatnich i ujemnych jonów powoduje wygładzenie włosów i zwiększa ich naturalną objętość. Dodatkowo produkty BaByliss są lekkie, poręczne i wygodne w użytkowaniu.

 

Nowe produkty BaByliss Hydro Fusion 

Kolekcja Hydro Fusion to wysokiej jakości sprzęty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Sprawdźmy co tym razem przygotowała dla swoich klientek firma BaByliss.

Prostownica do włosów BaByliss ST573E

Prostownica BaByliss Hydro Fusion wykorzystuje technologię plazmową. Podwójny system jonowy sprawia, że włosy są jedwabiście lśniące, a także eliminuje efekt puszenia się i nadaje im wyjątkową gładkość. Podstawowe parametry:

 • Regulacja temperatury - 5-stopniowa od 140°C – 230°C
 • Zaawansowany system Advanced Ceramics™ do utrzymania stałej temperatury
 • Automatyczny wyłącznik
 • Wskaźnik LED
 • Obrotowy przewód zasilający o długości 2.5 m
 • 3 lata gwarancji

 

Prostownica BaByliss Hydro-Fusion Straightener ST573E

 

 

Suszarko-lokówka BaByliss AS744E

Ta wielozadaniowa suszarko-lokówka Hydro Fusion od BaByliss posiada aż cztery różne nasadki wymienne. Dzięki temu jednym urządzeniem możesz wygładzać, prostować, suszyć oraz stylizować swoje włosy. Również tutaj został wykorzystany podwójny system jonowy, za sprawą którego włosy zostają odpowiednio nawilżone i odżywione. Dane techniczne:

 • Moc - 1000 W
 • Regulacja temperatury - 2-stopniowa plus chłodny nawiew
 • Dołączone nasadki — ceramiczna szczotka 96 mm x 55 mm, końcówka susząca, szczotka prostująca, szczotka nadająca gładkości
 • obsługiwana technologia — jonowo-plazmowa
 • Obrotowy przewód zasilający o długości 2.5 m
 • 3 lata gwarancji

 

Suszarko-lokówka BaByliss Hydro-Fusion Smooth and Shape AS774E

 

 

 

Pozostałe produkty BaByliss Hydro Fusion 

Oczywiście w naszym sklepie nie mogło zabraknąć również innych produktów pochodzących z kolekcji Hydro Fusion BaByliss. Przyjrzyjmy się bliżej wybranym pozycjom.

Suszarka do włosów BaByliss D773DE

Tak jak i we wcześniejszych produktach, tak i tutaj zastosowano system jonizacji. Wpływa on zbawiennie na włosy podczas zabiegów stylizacji, nawilżając je, równoważąc wilgoć i eliminując niepożądany efekt puszenia. 3-stopniowa regulacja temperatury zapewnia szybkie suszenie włosów.

Suszarko-lokówka BaByliss AS773E

Gładkie i lśniące włosy bez konieczności wizyty u fryzjera? Z suszarko-lokówką BaByliss AS773E to możliwe! Zaawansowany system jonizacji i w tym przypadku wygładzi i nawilży Twoje włosy. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest wieloobrotowa szczotka, dzięki której możesz profesjonalnie wymodelować swoje włosy, zupełnie jak podczas wizyty w salonie fryzjerskim.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.