Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Poznaj moc recyklingu i zadbaj o planetę z marką BRITA!

W trosce o zdrowie staramy się pić jak największe ilości wody. Niestety kupując wodę butelkowaną, przyczyniamy się do produkcji ton plastiku, co ma zgubny wpływ na środowisko, więc i na nas samych. Na szczęście firma BRITA znalazła sposób na rozwiązanie tego problemu!

Marka BRITA w trosce o środowisko

Żeby ochronić naszą planetę, pierwszym krokiem powinna być redukcja zużycia surowców naturalnych, a także ograniczenie produkcji odpadów. Firma BRITA jest doskonałym przykładem na to, że wszystko jest możliwe — trzeba tylko chcieć. BRITA już w 1992 roku (jako pierwsza w branży) rozpoczęła program recyklingu. Marka także skoncentrowała się na usunięciu ze wszystkich swoich produktów plastikowych opakowań jednorazowego użytku.

 

Jak wygląda program recyklingu BRITA

BRITA postanowiła wziąć odpowiedzialność za swój produkt i dokłada wszelkich starań by materiały użyte do produkcji filtrów wymiennych zostały ponownie wykorzystane. Dzięki procesowi recyklingu, plastik pochodzący z obudowy filtrów wykorzystywany jest w innych firmach zajmujących się produkcją wyrobów plastikowych. Węgiel aktywny z wkładów po oczyszczeniu znajduje zastosowanie m.in w oczyszczalniach ścieków. Natomiast wymiennik jonowy, po poddaniu wcześniejszej regeneracji, jest ponownie używany do produkcji filtrów.

Jakby tego było mało, BRITA uruchomiła program zbiórki zużytych wkładów swojej marki. W ten sposób każdy z nas może przyczynić się do ochrony naszej pięknej planety!

 

Zbierz 6 zużytych wkładów MAXTRA+ lub MicroDisc i odeślij je do BRITA, a oni odwdzięczą Ci się nowym wkładem!

Pamiętaj, aby do przesyłki dołączyć wypełniony formularz. Paczkę ze zużytymi wkładami odeślij na adres:

BRITA Polska sp. z o.o.

ul. Domaniewska 6, Ołtarzew

05-850 Ożarów Mazowiecki

 

Szczegóły programu znajdziesz w regulaminie

 

Poznaj produkty BRITA

Produkty BRITA to nie tylko dbałość o ekologię, to także oszczędność i wygoda użycia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką ofertę dzbanków BRITA o różnej pojemności, a także butelek idealnych do pracy i do szkoły.

 

Dzbanki i butelki marki BRITA działają z użyciem nowoczesnych filtrów, które wpływają na jakość wody i usuwają szkodliwe składniki. Filtry dostępne są w pakietach 2, 3 oraz 4 sztuk. Filtry BRITA, to także funkcje dodatkowe. Wkład filtrujący BRITA Maxtra+ Hard Water Expert doskonale radzi sobie nawet z twardą wodą, redukując jej twardość nawet o połowę. Natomiast Wkład filtrujący Brita MicroDisc 3 szt. skutecznie zatrzymuje wszelkie szkodliwe substancje znajdujące się w wodzie, w tym także chlor.

 

Pamiętaj! Każdy może przyczynić się do uzdrowienia naszej planety. Kupując produkty BRITA robisz pierwszy krok, do lepszego jutra.

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:21
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.