Udostępnij
Skomentuj

Poznaj komfortowe rozwiązania od KFA Armatura

Stylowa aranżacja wnętrza nie wyklucza jego funkcjonalności. W ofercie KFA Armatura znajdziesz produkty łączące te cechy!

Oszczędzaj z grzejnikami aluminiowymi

Grzejniki to nieodzowny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania, zwłaszcza w krajach o chłodniejszym klimacie. Dzięki nim możemy zapewnić sobie komfortową temperaturę w pomieszczeniach, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Jednym z najlepszych wyborów na rynku są grzejniki aluminiowe KFA Armatura, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wydajnością i estetyką.

Przede wszystkim, grzejniki aluminiowe są jednymi z najskuteczniejszych w przekazywaniu ciepła, co oznacza, że pomieszczenia szybko się nagrzewają, a temperatura utrzymuje się przez długi czas. Dzięki temu nie musimy obawiać się o wysokie rachunki za energię, ponieważ grzejnik aluminiowy KFA Armatura szybko nagrzewa się i równie szybko się ochładza.

Wąskie kanały wodne sprawiają, że grzejnik aluminiowy wykorzystuje mniej wody niż inne rozwiązania. W ogrzewaniu podłogowym pracuje około 50 litrów wody, w grzejniku żeliwnym 15 litrów, w stalowym 7 litrów, a w aluminiowym zaledwie 3 litry. Przekłada się to również na oszczędność energii, bo krótszy jest czas nagrzewania. A mniejsze zużycie energii to niższe rachunki. Grzejnik aluminiowy jest modułowy, czyli złożony z kilku do kilkunastu identycznych elementów, które tworzą specjalne pakiety o konkretnych rozmiarach dopasowanych do wymagań cieplnych pomieszczenia. Dzięki temu łatwo można dobrać wielkość grzejnika aluminiowego do tego, jakie jest zapotrzebowanie domu na ciepło.

Rozwiązania dla kuchni oraz łazienki

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:20
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.