Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Poczuj gładkość i delikatność dzięki specjalnej technologii depilatorów Braun!

Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie wielu kobiet - i nie tylko. Do jego spełnienia potrzebny jest jednak dobry depilator, który nie tylko nie podrażni skóry, ale też skutecznie pozbędzie się włosków z różnych części ciała. Doskonale sprawdzą się do tego depilatory Braun IPL. Czytaj dalej, by poznać szczegóły!

Nowoczesna technologia IPL

Nowe depilatory marki Braun to urządzenia, które wykorzystują technologię IPL. Skupia się ona na osłabianiu cebulek włosowych poprzez wysyłanie pulsującej i precyzyjnej wiązki światła. Korzystanie z urządzenia raz na tydzień przez miesiąc pozwoli Ci zauważyć zmiany. Dzięki temu już po przeprowadzeniu 3-4 zabiegów możliwe będzie usunięcie ponad 90% włosów. Efekt może utrzymywać się nawet do 6 miesięcy! Co więcej, technologia ta jest w pełni bezbolesna i bardzo szybka, przez co klientki wybierają depilatory IPL znacznie chętniej niż laser.

Oprócz tego depilatory Braun IPL wyposażone są w funkcję SensoAdapt, która zapewnia skórze dodatkowe bezpieczeństwo, rozpoznając jej koloryt i dopasowując do niego intensywność pulsowania.

 

Depilatory Braun IPL - poznaj je lepiej!

Myślisz o zakupie depilatora Braun IPL, ale nie wiesz, na który się zdecydować? Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, na które z pewnością warto zwrócić uwagę! Oto one: 

  • Depilator Braun IPL Silk-expert Pro 5 PL5157 - depilator IPL w złotym kolorze, do użycia na suchej skórze wyposażony w 10 poziomów intensywności i funkcję SensoAdapt. Urządzenie posiada specjalną nasadkę do mniejszych włosów, dzięki czemu perfekcyjnie wygładza skórę w każdym miejscu. 
  • Depilator Braun IPL IPL3121 - urządzenie IPL w białym kolorze, które posiada 3 stopnie intensywności zabiegu i funkcję SensoAdapt. Depilator jest przeznaczony do zabiegu na sucho. Dodatkowo posiada też specjalny trymer.
  • Depilator Braun IPL Silk-expert Pro 3 PL3133 - depilator o 3 stopniach prędkości, przeznaczony do zabiegu na sucho. Wykorzystuje technologię IPL, posiada też SensoAdapt i oświetla miejsce depilacji.
  • Depilator Braun IPL Silk-expert Pro 5 PL5054 - urządzenie z technologią IPL w białym kolorze, które przeznaczone jest do zabiegu na suchej skórze. Posiada aż 10 stopni intensywności zabiegu. Oprócz tego wyposażone jest w 3 czułe tryby, dzięki którym depilacja odbywa się w komfortowych warunkach!
  • Depilator Braun IPL Silk Expert Pro 5 PL5145 - depilator do użytkowania na sucho o 10 stopniach intensywności. Usuwa włosy bezpiecznie i skutecznie przy pomocy technologii IPL oraz SensoAdapt. Co więcej, jest to jedno z najszybszych urządzeń dostępnych na rynku - dzięki emisji 125 błysków na minutę jest wyjątkowo wydajny!
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:17
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.