Udostępnij
Skomentuj

Pocket & Air Style

Zadbaj o swoje piękno podwójnie! Poznaj nowości od Dreame

Poznaj nowości

Marka Dreame, znana z zaawansowanych technologicznie urządzeń do pielęgnacji, prezentuje swoje najnowsze produkty – suszarkę do włosów Dreame Glory Pocket oraz suszarko-lokówkę Dreame AirStyle. Te nowości rewolucjonizują codzienną rutynę stylizacji włosów, oferując wyjątkową wydajność, wielofunkcyjność oraz dbałość o kondycję włosów. Dzięki nim suszenie, prostowanie, kręcenie i nadawanie objętości staje się prostsze, szybsze i bardziej efektywne. Odkryj, jak Dreame może zmienić Twoje podejście do pielęgnacji włosów i zapewnić Ci salonowe efekty w domowym zaciszu.

Suszarka do włosów Dreame Glory Pocket (szara)

Suszarka Dreame Suszarka do włosów Dreame Glory Pocket

699 zł

Wprowadź do swojej rutyny pielęgnacyjnej suszarkę Dreame Glory Pocket. Model ten wyposażono w silnik pracujący z prędkością 110 000 RPM, co zapewnia błyskawiczne suszenie. Dzięki technologii jonizacji, która emituje aż 300 milionów jonów ujemnych na cm³, Twoje włosy będą gładkie i lśniące. Suszarka jest lekka, składana i niezwykle kompaktowa, idealna do przechowywania i podróży. Dzięki różnorodnym trybom pracy i niskiemu poziomowi hałasu (maksymalnie 60 dB), suszenie włosów stanie się szybkie i komfortowe.

Zadowalające efekty w kilka chwil
Wydajny silnik bezszczotkowy, osiągający 110 000 RPM, generuje prędkość przepływu powietrza do 70 m/s, co pozwala na szybkie suszenie. Krótkie włosy mogą być całkowicie wysuszone w zaledwie 40 sekund. Dzięki cichej pracy suszarki (poniżej 60 dB), możesz korzystać z niej o dowolnej porze dnia bez obaw o zakłócanie spokoju domowników.

Zdrowe, lśniące włosy
Technologia jonizacji zwalcza problem puszenia i elektryzowania się włosów. Emitowane jony ujemne zmniejszają statyczność, zapewniając efekt błyszczących i wygładzonych włosów. Suszarka przyczynia się również do uszczelnienia łuski włosa, blokując wilgoć i zachowując ich zdrowy wygląd.

Dostosuj proces suszenia
Suszarka Glory Pocket oferuje 5 trybów pracy: Cold Air, Warm Air, Hot Air, Hot/Cold Cycle i Instant Cold Air, oraz 2 poziomy prędkości przepływu powietrza. Dzięki intuicyjnym ustawieniom, z łatwością dopasujesz działanie suszarki do swoich potrzeb stylizacyjnych.

Lekka, składana konstrukcja
Waga suszarki wynosi zaledwie 300 g, co pozwala na wygodne użytkowanie bez uczucia dyskomfortu. Składana konstrukcja i kompaktowe wymiary (średnica korpusu 50 mm) ułatwiają przechowywanie i transport, idealne na podróże.

W trosce o bezpieczeństwo włosów
Ulepszony czujnik NTC i mikroprocesor monitorują temperaturę podczas suszenia (poniżej 57°C), chroniąc włosy przed przegrzaniem. W trybie Hot Air temperatura jest mierzona aż 300 razy na sekundę, eliminując ryzyko uszkodzenia włosów lub poparzenia skóry głowy.

W zestawie:
- Suszarka do włosów Dreame Glory Pocket
- Dysza wygładzająca
- Dysza do stylizacji
- Torba do przechowywania
- Instrukcja obsługi

Suszarko-lokówka Dreame AirStyle

Suszarko-lokówka Dreame Dreame AirStyle

1349 zł

Poznaj innowacyjne rozwiązanie Dreame AirStyle, które oferuje 5 różnych funkcji w jednym urządzeniu: suszenie, tworzenie loków, wygładzanie, nadawanie objętości i ujarzmianie niesfornych kosmyków. Dzięki 3 poziomom temperatury i 3 ustawieniom przepływu powietrza, Dreame AirStyle dostosuje się do Twoich potrzeb. Wymiana nasadek i dysz jest prosta i szybka, a system monitorowania temperatury zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Wielofunkcyjność i bezpieczeństwo
Dreame AirStyle to urządzenie łączące w sobie 5 funkcji: suszenie, lokowanie, wygładzanie, zwiększanie objętości oraz ujarzmianie niesfornych kosmyków, umożliwiając różnorodne stylizacje. Dzięki wbudowanemu czujnikowi NTC, który mierzy temperaturę 200 razy na sekundę, urządzenie chroni włosy przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Łatwość obsługi i ergonomia
AirStyle waży tylko 298 g, co czyni go lekkim i łatwym w obsłudze. Poziom hałasu nie przekracza 76 dB, co zapewnia komfortową stylizację. Wymiana nasadek i dysz jest sprawna i bezproblemowa, a system monitorowania temperatury gwarantuje długą żywotność urządzenia.

Innowacyjny system przepływu powietrza
Dreame AirStyle wykorzystuje specjalny system przepływu powietrza, który utrzymuje optymalną odległość między urządzeniem a włosami. Dzięki temu można precyzyjnie i łatwo modelować fryzury, które utrzymają się przez cały dzień.

Różnorodność ustawień
AirStyle posiada kilka poziomów temperatury (niski, średni, wysoki) oraz funkcję chłodzenia. Możesz także wybrać spośród 3 ustawień prędkości przepływu powietrza (40 m/s, 50 m/s, 60 m/s). Przyciski sterujące umożliwiają łatwe włączanie i wyłączanie urządzenia.

W zestawie:
- Dreame Air Styler
- 2 dysze
- 3 nasadki do stylizacji

Podsumowanie

Marka Dreame wprowadza innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji włosów, oferując zarówno suszarkę Dreame Glory Pocket, jak i suszarko-lokówkę Dreame AirStyle. Oba urządzenia łączą w sobie zaawansowaną technologię, ergonomię i bezpieczeństwo, zapewniając szybkie i efektywne stylizowanie włosów każdego dnia.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.