Udostępnij
Skomentuj

Perfekcyjna czystość z Dreame!

Poznaj nowe roboty sprzątające Dreme L10s Pro i Dreane L10 Ultra!

Roboty sprzątające zyskują coraz większą popularność wśród osób, które chcą zaoszczędzić czas przy utrzymaniu czystości w domu. Warto zapoznać się z ofertą urządzeń Dreame, które charakteryzuje jakość oraz wysoka skuteczność działania.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup tych robotów? Przede wszystkim ze względu na ich wyjątkowe właściwości i funkcje, które sprawiają, że sprzątanie staje się prostsze i bardziej efektywne. Roboty Dreame są wyposażone w zaawansowane czujniki, dzięki którym są w stanie poruszać się po pomieszczeniach z dużą precyzją i dokładnością. Potrafią skutecznie unikać przeszkód i wykrywać różnego rodzaju pułapki, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom i pracują zawsze bezpiecznie. Kolejnymi zaletami produktów Dreame jest zaawansowany system nawigacji, wysoka skuteczność systemu odkurzającego oraz możliwość programowania ich pracy z wykorzystaniem prostej aplikacji na smartfonie.

Robot sprzątający Dreame L10s Pro

Dzięki Dreame L10s Pro nie musisz tracić czasu na uciążliwe sprzątanie. Robot odkurza i myje podłogi, a dzięki sile ssania 5300 Pa dokładnie usuwa uporczywe zanieczyszczenia. Pozwala dostosować jego działanie do własnych potrzeb dzięki 4 dostępnym poziomom ssania i 3 poziomom ilości wody. Nawigacja LiDAR sprawia, że bez problemu odnajdzie się w Twoim domu, a akumulator o pojemności 5200 mAh odpowiada za długi czas pracy. Jego obsługę ułatwiają aplikacja i komendy głosowe, robot rozpoznaje także dywany i automatycznie zwiększa siłę ssania.

Robot sprzątający Dreame L10 Ultra

Dreame L10 Ultra został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenie wykorzystuje system Dual Boost 2.0, który pozwala skutecznie zasysać odpady. Ponadto wchodząca w skład zestawu stacja umożliwia automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, więc Ty już nie musisz tracić na to czasu. Co więcej, worek na brud wyróżnia się pojemnością 3 l – wystarczy, że wymienisz go raz na około 60 dni. Dla jeszcze większej wygody użytkowania robota wyposażono w funkcję automatycznego czyszczenia nakładek mopujących. Oznacza to, że po każdej sesji urządzenie powróci do stacji, gdzie nakładki zostaną umyte, a następnie wysuszone gorącym powietrzem – proces trwa około 2 h. Robot wykorzystuje zaawansowaną technologię LiDAR i algorytm SLAM.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 05:20
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.