Udostępnij
Skomentuj

Perfekcja dźwięku dla wymagających graczy!

Poznaj Genesis Neon 764 RGB: Nowa era dźwięku i stylu!

Design i komfort

Genesis Neon 764 RGB przyciągają wzrok nowoczesnym, eleganckim designem. Konstrukcja oparta na aluminiowym pałąku zapewnia trwałość i lekkość, co przekłada się na komfort podczas długotrwałego użytkowania. Nauszniki wykonane z miękkiej, przewiewnej pianki memory foam dopasowują się do kształtu głowy, redukując nacisk i zapobiegając zmęczeniu uszu.

Ciekawym elementem wizualnym jest podświetlenie RGB. Użytkownik ma możliwość wyboru spośród wielu efektów świetlnych oraz kolorów, co pozwala na personalizację wyglądu słuchawek zgodnie z własnym gustem i stylem gry.

Jakość dźwięku

Sercem Neon 764 RGB są wysokiej jakości przetworniki o średnicy 50 mm, które dostarczają czysty, dynamiczny dźwięk. Słuchawki te charakteryzują się szerokim zakresem częstotliwości, co pozwala na wierne oddanie zarówno niskich, głębokich basów, jak i wysokich, krystalicznie czystych tonów. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się bogactwem detali dźwiękowych, co jest szczególnie ważne w grach, gdzie każdy krok przeciwnika czy strzał mogą decydować o wygranej lub przegranej.

Mikrofon i komunikacja

W zestawie znajduje się także wysokiej jakości, odłączany mikrofon. Mikrofon ten jest wyposażony w technologię redukcji szumów, co zapewnia wyraźną i czystą komunikację z członkami zespołu podczas rozgrywki. Elastyczne ramię mikrofonu pozwala na jego precyzyjne ustawienie, a możliwość jego odłączenia sprawia, że słuchawki można wygodnie używać także poza graniem, np. do słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Genesis Neon 764 RGB wyposażone są w uniwersalne złącze 3,5 mm oraz adapter USB, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi urządzeniami – od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, aż po konsole do gier. Długi, pleciony kabel dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania i trwałość.

Od gier po muzykę – doskonałość w każdym detalu

Premiera słuchawek Genesis Neon 764 RGB to ważne wydarzenie na rynku sprzętu gamingowego. Połączenie wysokiej jakości dźwięku, komfortu użytkowania oraz efektownego podświetlenia RGB sprawia, że są one atrakcyjną propozycją dla każdego gracza. Genesis po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć sprzęt, który nie tylko spełnia, ale często przewyższa oczekiwania użytkowników.

Słuchawki Genesis Neon 764 RGB są już dostępne w sprzedaży, a ich cena jest konkurencyjna w porównaniu do innych produktów z tej samej półki. Dla miłośników gier i dobrego dźwięku to pozycja obowiązkowa na liście zakupów.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 21:39
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.