Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Oszczędzaj ze zmywarkami Bosch!

Firma Bosch przygotowała wyjątkową promocję, która umożliwia oszczędzanie wody i pieniędzy za sprawą zakupu zmywarki do zabudowy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do dnia 31.10.22 r. wybierz i kup zmywarkę do zabudowy Bosch objętą promocją i zachowaj dowód zakupu.
step-mark-icon 2
Połącz zakupioną zmywarkę z bezpłatną aplikacją mobilną Home Connect.
step-mark-icon 3
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wpisując do niego dane uczestnika promocji oraz dane zakupionej zmywarki (w tym numer seryjny oraz numer dowodu zakupu). Do formularza załącz dokumenty wyszczególnione w regulaminie promocji oraz zrzut ekranu potwierdzający połączenie zmywarki z aplikacją mobilną Home Connect.
step-mark-icon 4
Zgłoś udział w promocji do 30 dni od momentu zakupu.

Zależnie od wybranego modelu zmywarki do zabudowy możesz otrzymać odpowiednio 150 zł, 200 zł, 350 zł lub nawet 500 zł premii! Sprawdź regulamin promocji, aby dowiedzieć się, które modele odpowiadają poszczególnym kwotom: https://www.bosch-home.pl/eksperci-od-zmywarek/promocja.

 

Postaw na oszczędzanie!

Zakup zmywarki do zabudowy w promocji Bosch to nie tylko oszczędność pieniędzy, lecz także duży krok w stronę oszczędnego zużycia wody. Urządzenia te zostały wyposażone w innowacyjną technologię ActiveWater, która pomaga utrzymać wysoką wydajność przy jednoczesnym zredukowaniu zużycia wody. 

Oprócz tego zmywarki Bosch posiadają też wbudowany Asystent Dozowania, który jest odpowiedzialny za wydajne rozpuszczanie tabletek czyszczących. Zachowując doskonale proporcje przy mieszaniu z wodą, zapewniane są perfekcyjne efekty zmywania.

Zmywarki Bosch to także oszczędność energii, która możliwa jest dzięki wykorzystaniu technologii PerfectDry. Poprzez zastosowanie naturalnego minerału, jakim jest Zeolit, możliwe jest szybsze suszenie naczyń - są one gotowe do wyjęcia już po zakończeniu cyklu zmywania!

Zapoznaj się z ofertą produktów biorących udział w promocji i wybierz coś dla siebie: 

 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 10:31
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.