Udostępnij
Skomentuj

Odwiedź IEM i zgarnij voucher na Intel® Arc™!

Wybierasz się na IEM? Nie może zabraknąć Cię na stanowisku Intela gdzie będziesz mógł zgarnąć voucher o wartości 450 zł!

Testuj nasze zestawy gamingowe i zgarnij voucher!

Odwiedź na IEM stanowisko Intela, przetestuj nasze wyjątkowe zestawy dla prawdziwych graczy i zgarnij voucher o wartości 450 zł na zakup karty graficznej ASRock Arc A770 Phantom Gaming OC 16GB GDDR6. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji na zdobycie wydajnego GPU w super atrakcyjnej cenie!

Karta graficzna ASRock Arc A770 Phantom Gaming OC 16GB GDDR6

Moc Intela w każdym pikselu

Grafika Intel® Arc™ zapewnia wyjątkowe wrażenia dzięki możliwości generowania ponad 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p i 1440p. Intel® Arc™ Control zapewnia graczom opcje, które potęgują wrażenia z gry w intuicyjnym i nowoczesnym układzie. Uzyskaj płynne aktualizacje sterowników, zoptymalizuj swoje ulubione gry, przesyłaj dane strumieniowo bez przerw z dowolnego miejsca.

ARC A770: potęga dla entuzjastów

Pierwszym modelem z serii Intel® Arc™ jest ARC A770, który zapewnia oszałamiającą moc dla najbardziej wymagających użytkowników. Zaprojektowana z użyciem najnowszych technologii, ARC A770 oferuje niezrównaną wydajność w rozdzielczości 4K oraz możliwość obsługi zaawansowanych efektów wizualnych w najnowszych grach i aplikacjach graficznych. Dzięki inteligentnemu zarządzaniu zasobami oraz zaawansowanemu chłodzeniu zapewnia stabilność i płynność nawet podczas najbardziej intensywnych obciążeń.

ARC A750: wydajność dla profesjonalistów

Karta graficzna ARC A750 została stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnej wydajności w pracy z aplikacjami graficznymi, obróbką wideo, projektowaniem 3D, ale również w grach. Dzięki zaawansowanym funkcjom renderowania i przetwarzania grafiki, ARC A750 umożliwia szybkie tworzenie i edycję wysokiej jakości treści, bez kompromisów w zakresie płynności i precyzji.

ARC A580: duża moc w przystępnej cenie

Dla osób poszukujących wydajnej karty graficznej, która zapewni im doskonałe wrażenia w grach oraz przy pracy z multimediami, Intel® przygotował model ARC A580. Ta karta oferuje równowagę pomiędzy ceną a wydajnością, zapewniając płynne działanie w większości nowoczesnych gier oraz przyzwoitą wydajność w zastosowaniach graficznych.

ARC A380: budżetowa propozycja do gamingu

ARC A380 to kolejny model Intel® Arc™, który skupia się na dostarczeniu solidnej wydajności w przystępnej cenie. Zbudowany z myślą o średniozaawansowanych użytkownikach oraz graczach, ARC A380 oferuje wystarczającą moc obliczeniową do płynnego działania w popularnych grach oraz do podstawowych zastosowań graficznych.

ARC A310: wstęp do świata gamingu

Dla początkujących graczy oraz użytkowników, którzy cenią sobie dobrą wydajność w atrakcyjnej cenie, Intel przygotował model ARC A310. Ta karta graficzna oferuje wystarczającą moc, aby cieszyć się płynnym działaniem w popularnych grach oraz podstawowymi zastosowaniami multimedialnymi, stanowiąc idealny wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gamingiem.

Podsumowanie

Wszystkie modele kart graficznych z serii Intel® Arc™ są oparte na zaawansowanych technologiach, zapewniając użytkownikom niezawodną wydajność, innowacyjne funkcje oraz wyjątkowe wrażenia wizualne. Dzięki temu, Intel® jest gotów zmienić oblicze przemysłu komputerowego i zapewnić użytkownikom jeszcze większe możliwości i wybór w dziedzinie kart graficznych.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.