Udostępnij
Skomentuj

Odkryj przyszłość sprzątania

Dreame X40 Ultra to robot sprzątający, który zrewolucjonizuje utrzymanie czystości w Twoim domu. Wyjątkowa moc ssania, inteligentne funkcje i precyzyjne mopowanie sprawiają, że każde sprzątanie staje się łatwe i efektywne.

Czy marzysz o domu, który zawsze lśni czystością, bez konieczności spędzania godzin na sprzątaniu? Robot sprzątający Dreame X40 Ultra to Twoje rozwiązanie! Dzięki zaawansowanym funkcjom i inteligentnym technologiom, Dreame X40 Ultra gwarantuje, że każda powierzchnia w Twoim domu będzie idealnie czysta, a Ty zyskasz więcej czasu na to, co naprawdę ważne.

Robot sprzątający Dreame Dreame X40 Ultra

5 699 zł

Niezrównana moc czyszczenia

Dreame X40 Ultra wyposażony jest w system Vormax™, który oferuje niezwykłą siłę ssania wynoszącą aż 12 000 Pa. Dzięki czterem poziomom regulacji mocy, możesz dostosować działanie robota do swoich potrzeb, niezależnie od rodzaju zabrudzeń. Specjalna szczotka TriCut (dostępna opcjonalnie) zapobiega plątaniu się włosów, kierując je bezpośrednio do zbiornika na kurz, co sprawia, że sprzątanie staje się jeszcze bardziej efektywne.

Sprzątanie bez ograniczeń

Dreame X40 Ultra radzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie napotka w Twoim domu. Jego wysuwana szczotka boczna skutecznie usuwa brud z trudno dostępnych miejsc, a funkcja unoszenia o 10 mm umożliwia efektywne oddzielenie suchych i mokrych zanieczyszczeń, co jest szczególnie ważne podczas sprzątania dywanów. Innowacyjne technologie czujników, w tym kamera RGB i laser dwuliniowy 3D, zapewniają precyzyjne mapowanie i omijanie przeszkód, gwarantując, że żadna część Twojego domu nie zostanie pominięta.

Perfekcyjne mopowanie

Technologia MopExtend™ RoboSwing sprawia, że mopowanie nigdy nie było tak dokładne. Pady mopujące wysuwają się do 4 cm, umożliwiając precyzyjne czyszczenie wzdłuż listew przypodłogowych i krawędzi. Dzięki dynamicznej kontroli wilgotności mopa na 32 poziomach oraz precyzyjnemu czyszczeniu z prędkością 0,1 m/s, Dreame X40 Ultra usuwa nawet najtrudniejsze plamy bez pozostawiania smug, zapewniając nieskazitelną czystość w każdym kącie Twojego domu.

Inteligencja w służbie czystości

Dreame X40 Ultra to prawdziwy geniusz sprzątania. System CleanGenius gwarantuje idealne dopasowanie do różnych rodzajów powierzchni i poziomów zabrudzenia. Szybkie mapowanie, precyzyjne planowanie tras i zaawansowane technologie unikania przeszkód sprawiają, że sprzątanie staje się dziecinnie proste. Sterowanie za pomocą aplikacji Dreamehome oraz integracja z asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa, Google Assistant i Siri, dodają jeszcze większej wygody.

Komfort i higiena na najwyższym poziomie

Dreame X40 Ultra został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i zdrowiu. Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, czyszczenie padów mopujących w wodzie o temperaturze 70°C oraz suszenie za pomocą gorącego powietrza minimalizują konieczność ręcznej interwencji. Antybakteryjny zbiornik na kurz z aktywnym węglem eliminuje ryzyko rozwoju bakterii i nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu możesz cieszyć się nieskazitelną czystością bez dodatkowych obowiązków.

Kompletny zestaw

W zestawie z robotem Dreame X40 Ultra znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby natychmiast rozpocząć sprzątanie: bazę, szczotki, pojemnik na kurz, pady mopujące, uchwyty na nakładki do mopa, narzędzie czyszczące, środek czyszczący oraz wiele innych. Każdy element został starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną efektywność i wygodę użytkowania.

Dreame X40 Ultra to więcej niż robot sprzątający – to Twój niezastąpiony pomocnik, który sprawia, że Twój dom zawsze lśni czystością. Zaufaj technologii, która dba o każdy detal, i ciesz się perfekcyjnym porządkiem każdego dnia.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:54
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.