Udostępnij
Skomentuj

Odbierz nawet 1500 zł kupując pralkę i suszarkę Bosch

Kup pralkę z programem parowym Iron Assist oraz suszarkę marki Bosch i zyskaj nawet 1500 zł premii!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Do 30.11.2023 kup pralkę lub suszarkę objęte promocją.
step-mark-icon 2
Do 30.12.2023 wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora promocji.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz zwrot pieniędzy w kwocie zależnej od zakupionego produktu.

Uwaga!

Promocja trwa od 05.09.2023 do 30.11.2023 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Urządzenie Wysokość premii
Pralka Bosch Serie 4 z programem parowym Iron Assist
300 zł
Pralka Bosch Serie 6 z programem parowym Iron Assist
500 zł
Pralka Bosch Serie 8 z programem parowym Iron Assist
750 zł
Suszarka Bosch 8 kg załadunku, klasa energetyczna A++
300 zł
Suszarka Bosch 9 kg załadunku, klasa energetyczna A++
400 zł
Suszarka Bosch 8 kg załadunku, klasa energetyczna A+++
550 zł
Suszarka Bosch 9 kg załadunku, klasa energetyczna A+++
750 zł

 

Dlaczego warto zainwestować w pralkę i suszarkę Bosch

Bosch to marka, która od lat zachwyca swoich klientów innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie sprzętu gospodarstwa domowego. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać produkty tej niemieckiej firmy, to przyjrzyjmy się kilku kluczowym cechom, które sprawiają, że są one tak popularne i cenione. 

Najważniejsze cechy pralek Bosch


Program parowy Iron Assist
Iron Assist to innowacyjny program, który pozwala odświeżyć ubrania bez konieczności prasowania. Dzięki niemu możesz w krótkim czasie pozbyć się zagnieceń z ubrań. Twoje ubrania będą gotowe do noszenia w zaledwie 30 minut.

Automatyczne dozowanie detergentów
Bosch dba nie tylko o jakość prania, ale także o środowisko naturalne. System dozowania mierzy dokładną ilość detergentu i płynu zmiękczającego, co pozwala zaoszczędzić środki do prania oraz wodę. Inteligentne czujniki automatycznie dostosowują ilość detergentu do rodzaju ubrań, ilości i stopnia zabrudzenia.

Oszczędzaj wodę dzięki ActiveWater Plus
ActiveWater Plus to system, który pozwala zużywać dokładnie tyle wody, ile jest potrzebne. Dzięki inteligentnym czujnikom, pralka rozpoznaje rodzaj tkaniny i wielkość wsadu, co prowadzi do oszczędności wody nawet o 50%.

Najlepsza klasa energetyczna
Produkty Bosch należą do najlepszej klasy efektywności energetycznej, co oznacza mniejsze zużycie energii i zasobów naturalnych. Są one o 20% bardziej wydajne niż produkty z klasy A.

Bezszczotkowy silnik z gwarancją cichej pracy i długiej żywotności
Silnik EcoSilence Drive™ marki Bosch jest nie tylko energooszczędny, ale także wyjątkowo cichy. Możesz cieszyć się spokojem podczas prania, a 10 letnia gwarancja na części tylko potwierdza jego długą żywotność.

Funkcja Mini Pranie
Dla tych, którzy dbają o środowisko, Bosch wprowadził funkcję Mini Pranie, która pozwala na ekologiczne pranie nawet pojedynczych rzeczy bez nadmiernego marnowania wody, prądu oraz detergentów.

Szybkie pranie z funkcją SpeedPerfect
Jeśli zależy Ci na czasie, funkcja SpeedPerfect skraca czas prania nawet o 65%, nie pogarszając jakości prania. To idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które cenią sobie oszczędność czasu.

Program Anti Stain
Zapomnij o problemach z usuwaniem trudnych plam. Program Anti Stain efektywnie radzi sobie z różnymi rodzajami plam, pozwalając cieszyć się zawsze czystymi ubraniami.

AquaStop, czyli podwójna ochrona przed zalaniem
Dzięki systemowi AquaStop, Twoja pralka i pomieszczenie są chroniona przed zalaniem przez cały okres użytkowania. To dodatkowa zabezpieczenie dla Twojego domu, które gwarantuje spokój ducha.

 

Najważniejsze cechy suszarek Bosch


Technologia pompy ciepła
Dzięki innowacyjnej technologii pompy ciepła, suszarki Bosch umożliwiają delikatne suszenie tkanin w niższych temperaturach, w porównaniu do tradycyjnych suszarek. To nie tylko chroni Twoje ubrania, ale także przekłada się na oszczędność energii elektrycznej.

Samoczyszczący wymiennik ciepła
System AutoClean to rozwiązanie, które utrzymuje wydajność procesu suszenia bez konieczności manualnego czyszczenia filtra przy drzwiach suszarki. Przekłada się to na mniejszą ilość problemów i łatwiejsze użytkowanie.

Funkcja AutoDry
Dzięki tej funkcji, suszarka Bosch automatycznie wykrywa moment, kiedy ubrania są wystarczająco suche. Czujniki monitorują temperaturę i wilgotność, co chroni Twoje pranie przed uszkodzeniem i nadmiernym suszeniem.

Usuwanie zagnieceń za pomocą pary
Program parowy Iron Assist to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią prasować. Para delikatnie wygładza suche ubrania, co oznacza, że niektóre z nich nie wymagają już prasowania. Jest to idealne rozwiązanie dla marynarek, ubrań biurowych czy garniturów .

Programy dla alergików
Suszarki Bosch oferują specjalny program suszenia w wyższej temperaturze, który zapewnia higienicznie suche ubrania, co jest istotne dla alergików i osób o szczególnych wymaganiach w zakresie higieny.

System SensitiveDrying
System SensitiveDrying pozwala na suszenie prania za pomocą łagodnych podmuchów ciepłego powietrza i delikatnego mieszania ubrań. Rezultatem jest miękkie i puszyste pranie, bez zagnieceń!

Program do suszenia pościeli i dużych tekstyliów
Dzięki temu programowi, suszenie pościeli i dużych tekstyliów staje się efektywne i równomierne.

Błyskawiczne suszenie
Jeśli zależy Ci na czasie, program Szybki pozwala na szybkie i dokładne wysuszenie prania w zaledwie 40 minut. To doskonałe rozwiązanie dla zabieganych osób.

Monitorowanie i kontrola zdalna
Dzięki aplikacji Home Connect, możesz monitorować i kontrolować swoją suszarkę z dowolnego miejsca. Aplikacja pozwala na uruchomienie urządzenia zdalnie i informuje, kiedy pranie będzie gotowe, co pomoże Ci w zarządzaniu czasem.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:25
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.