Udostępnij
Skomentuj

Odbierz akumulator Festool gratis

Wyjątkowa promocja! Tylko teraz przy zakupie zestawów Combo możesz zyskać zupełnie za darmo akumulator Festool. Spiesz się, promocja trwa tylko do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Do 31 maja 2024r.  kup wybrany zestaw Festool, objęty promocją. Zachowaj fakturę, będzie Ci potrzebna do rejestracji urządzenia.
step-mark-icon 2
Najpóźniej do 14 czerwca 2024r. zarejestruj narzędzia i zestaw do Gwarancji all-inclusive przez MyFestool.
step-mark-icon 3
Akumulator HighPower BP 18 Li 4.0 HPC-ASI otrzymasz gratis!

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 18.03.2024r. do 31.05.2024r. lub wyczerpania zapasów. Szczegóły wraz z warunkami uczestnictwa w promocji znajdują się w regulaminie na stronie Producenta, który jest organizatorem akcji.

Odbierz bezpłatny akumulator!

Teraz masz wyjątkową okazję! Przy zakupie jednego z naszych profesjonalnych zestawów elektronarzędzi Festool Combo, otrzymasz akumulator HighPower BP 18 Li 4.0 HPC-ASI całkowicie za darmo. Wybierz swój idealny zestaw spośród dwóch oferowanych opcji i ciesz się niezrównaną mocą i wydajnością.

Zestaw akumulatorowy COMBO UNIWERSALNY

  • Zagłębiarka TSC 55 5,0 KEBI-Plus/XL - Wyposażona w zaawansowany system KickbackStop, zapewnia bezpieczeństwo i precyzję cięcia.
  • Wiertarko-wkrętarka TXS 18-Basic - Kompaktowa, lekka i niezwykle mocna wkrętarka w kształcie litery T, idealna do różnorodnych zastosowań.
  • ToolBox Systainer SYS3 TB M 137 - Praktyczna skrzynka narzędziowa, która może być łączona z wszystkimi generacjami Systainerów.

Zestaw akumulatorowy COMBO MONTAŻOWY

  • Wiertarko-wkrętarka TXS 18-Basic - Ta sama lekka i potężna wkrętarka, która doskonale sprawdzi się w każdym projekcie.
  • Wkrętarka udarowa TID 18 HPC 4,0 I-Plus - Wytrzymały mechanizm udarowy zapewnia długą żywotność i doskonałe efekty pracy.
  • Wyrzynarka CARVEX PSC 420 EB-Basic - Zapewnia efektywne i szybkie cięcie, idealne do precyzyjnych prac stolarskich.
  • ToolBox Systainer SYS3 TB M 137 - Praktyczna i wszechstronna skrzynka narzędziowa kompatybilna ze wszystkimi Systainerami.

Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Zainwestuj w niezawodne narzędzia Festool i otrzymaj akumulator HighPower gratis. Oferta jest ograniczona, więc działaj szybko i wznieś swoje projekty na wyższy poziom z Festool!

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:03
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.