Udostępnij
Skomentuj

Nowości od Creative

Zobacz najnowsze produkty od Creative, a wśród nich soundbar, głośniki do komputera, słuchawki bezprzewodowe douszne, nauszne oraz kostne!

Najnowsze innowacje Creative dla doskonałego dźwięku

Od lat firma Creative zajmuje wiodącą pozycję w branży audio, stale podnosząc poprzeczkę pod względem innowacyjności i jakości dźwięku. Teraz, z dumą prezentujemy ich najnowsze produkty, które nie tylko kontynuują tę tradycję doskonałości, ale także wprowadzają zupełnie nowe standardy w świecie audio.

Soundbar Creative Stage SE MINI

Creative Stage SE mini to kompaktowy soundbar 2.0 oferujący wysoką jakość dźwięku i minimalistyczny design. Dzięki dwóm przetwornikom racetrack i bas refleks, zapewnia bogaty dźwięk w paśmie 68-20 000 Hz. Możliwość połączenia przez Bluetooth® 5.3 lub kabel USB-C zwiększa wygodę użytkowania. Elegancki wygląd i kompaktowe wymiary pasują do różnych wnętrz. Proste sterowanie po prawej stronie, z łatwym dostępem do portów. Wsparcie dla systemów Windows, macOS i konsol PlayStation. Stage SE mini to doskonałe połączenie jakości dźwięku, elegancji i funkcjonalności w atrakcyjnej cenie, idealne do biura, pokoju lub salonu.

Głośniki Creative Pebble PRO

Creative Pebble Pro to nowoczesne głośniki 2.0 z Bluetooth 5.3 i konfigurowalnym oświetleniem RGB, zachowujące elegancki minimalizm. Wyposażone w cyfrowe wzmacniacze dla doskonałej jakości dźwięku, przetworniki 2,25” i pasywne membrany zapewniające mocny bass i czysty dźwięk. Zasilane przez port USB-C, mogą osiągać 10W RMS, a z dedykowanym zasilaczem nawet 30W RMS. Ekskluzywne efekty świetlne i technologie Clear Dialog oraz BassFlex podnoszą doznania odsłuchowe. Idealne dla entuzjastów dźwięku i miłośników stylowego designu.

Słuchawki Zen Hybrid PRO Classic

Creative Zen Hybrid Pro Classic to rewolucyjne słuchawki bezprzewodowe z LE Audio, ANC i trybem otoczenia. Technologia Bluetooth LE Audio podnosi jakość dźwięku przy niższym zużyciu energii, zapewniając długotrwałe odtwarzanie. Funkcje Unicast i Broadcast umożliwiają jednoczesne przesyłanie strumieniowe do wielu urządzeń lub transmisję dźwięku do wielu odbiorników. Tryb Ultra-Low Latency zapewnia płynne odtwarzanie bez opóźnień, a hybrydowa redukcja szumów ANC i tryb otoczenia zapewniają wygodę i klarowność dźwięku. Z żywotnością baterii do 100 godzin, korektorem dźwięku i konfigurowalnym oświetleniem LED, te słuchawki redefiniują doświadczenie dźwiękowe.

Słuchawki Zen Hybrid 2

Creative Zen Hybrid 2 to zaawansowane, bezprzewodowe słuchawki z hybrydowym ANC i długą żywotnością baterii. Oferują do 67 godzin odtwarzania z wyłączonym ANC i do 49 godzin z włączonym. Wyposażone w 40-mm przetworniki neodymowe zapewniają klarowny dźwięk. Technologia Bluetooth 5.2 gwarantuje stabilne połączenie, a kodeki AAC i SBC poprawiają jakość dźwięku. Hybrydowa redukcja szumów ANC eliminuje hałas do -30 dB, a tryb otoczenia zapewnia bezpieczne słuchanie otoczenia. Szybkie ładowanie umożliwia 5 godzin odtwarzania po zaledwie 5 minutach ładowania.

Słuchawki Outlier FREE Pro Plus

Creative Outlier Free Pro+ to bezprzewodowe słuchawki z technologią przewodnictwa kostnego i regulowanymi zausznikami. Regulacja pałąka zapewnia idealne dopasowanie do kształtu głowy i uszu, gwarantując optymalną jakość dźwięku. Wyposażone w wbudowaną baterię, oferują do 10 godzin odtwarzania i szybkie ładowanie. Dzięki łączności wielopunktowej i trybowi niskiego opóźnienia są idealne do użytku z różnymi urządzeniami. Mikrofon wielokierunkowy z redukcją szumów i obsługą asystentów głosowych zapewnia wyraźne i swobodne rozmowy. Dodatkowo, posiadają najwyższy poziom certyfikatu wodoszczelności IPX8, umożliwiając użytkowanie podczas pływania i nurkowania. Wbudowana pamięć 8GB pozwala na przechowywanie nawet do 2000 ulubionych utworów w formacie MP3.

Słuchawki Aurvana Ace / Ace 2

Creative Aurvana Ace oraz Ace 2 to nowoczesne bezprzewodowe douszne słuchawki, które zapewniają niezrównaną jakość dźwięku dzięki technologii xMEMS z przetwornikami 10 mm. Użytkownicy mogą cieszyć się realistycznym dźwiękiem podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy prowadzenia konferencji. Funkcje takie jak hybrydowa redukcja szumów, tryb otoczenia i technologia Bluetooth 5.3 zapewniają komfortowe korzystanie w różnych sytuacjach. Ponadto, zgodność z kodekami audio AptX i AptX Adaptive oraz certyfikat IPX5 sprawiają, że są idealnym wyborem dla osób aktywnych fizycznie.

Słuchawki Zen Air PLUS

Creative Zen Air Plus to lekkie i prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, oferujące nawet 32 godziny odtwarzania dzięki etui ładującemu. Dynamiczne przetworniki 10 mm zapewniają głębokie basy i zbalansowane dźwięki, podczas gdy hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC) i tryb otoczenia zapewniają wygodne korzystanie w różnych sytuacjach. Sześć mikrofonów eliminuje niepożądane szumy podczas rozmów, a długi czas pracy na baterii i szybkie ładowanie sprawiają, że są idealnym wyborem dla osób aktywnych. Dodatkowo, obsługują asystentów głosowych i są kompatybilne z technologią Bluetooth 5.3.

Podsumowanie

Firma Creative kontynuuje swoją misję dostarczania najlepszych produktów audio na rynku, zapewniając klientom niezapomniane wrażenia dźwiękowe w każdej sytuacji. Dzięki nowym modelom słuchawek i głośników, każdy może cieszyć się doskonałym dźwiękiem, gdziekolwiek się znajduje.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 05:12
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.